LadyVu.com

Kako napraviti čišćenje?

Kako napraviti čišćenje

- Dakle, draga moja, neka je složiti. Vi ste odgovorni za sve što se odnosi na rad u kući, a ja - za posao na ulici.

- Kako je to, dragi?

- I tako. Kuhati, oprati, željezo, čist stan i sve. Idem u podrum, donijeti, uzimam, povlačim gravitacije i slično, u redu?

- Da, ali ne znam koliko.



- Ništa neće naučiti. Nisam oženjen, do daljnjeg njegovi tipke šivati ​​i pročišćavati podovi.

Tako je počeo rutinski jedna obitelj više mladih, nisu navikli na rad žena. Za razliku od mnogih drugih poput majčinih kćeri, naša junakinja bila dobra djevojka i voljela svog muža. To je potaknulo da ne samo naučiti sve trikove najviše svjetskih i još drugima za stvaranje vodič pod nazivom „Kako napraviti uobičajeni mokri i opće čišćenje u sobi, apartmanu ili kući?”. Danas, ona je odlučila objaviti jednostavan rad.

Moje prvo iskustvo

Kad sam se udala ispred mene iznenada otvorio čitavu stvarnost obiteljskog života, na koje nisam bio spreman. Mama je učinio sve što sam i sam živio kao leptir slobodan, a ništa nije briga. I onda odjednom ovo. Pa, kuhanje, pranje i druge jednostavne stvari brzo sam naučio. Tu i tamo bilo ništa naučiti u dugoj vožnji. Samo moja majka nisam bi ove stvari koje treba učiniti, ali nisam slijep ili glup, praksa brzo popraviti. No, Nova godina se približava, a rebro je pitanje kako to učiniti proljeće čišćenje u našem stanu, a velika. Ja samo ne znam gdje početi i kako završiti. U to vrijeme, pomogao sam mama, ali nakon što sam odlučio da ću nastaviti činiti sve sama. Tako je rođen ovaj sladak raspravu.

Kako mokri i opće čišćenje u sobi?



Izrada plana čišćenja, odlučio sam da se ograniči područje djelovanja kupaonice. Uostalom, u drugim dijelovima stana će biti sličan proces, dobro, malo, možda nijanse. To je moj plan.

1. Kako napraviti jednostavnu mokro čišćenje u sobi.Treba napomenuti da je ovaj postupak nekoliko puta tjedno je dovoljno za proizvodnju, i vaš dom je dobro čuva i udoban. Sada ste spremni. Kao što je poznato, u skladu sa zakonom univerzalne gravitacije sve se spušta od vrha prema dolje. Prašina i prljavština nije iznimka. A, onda, čišćenje soba treba početi od samog vrha istog. Uzmite vlažnu krpu i obrišite sve površine, na koje možemo doći i gdje voli da skupljaju prašinu. To će uključivati ​​otvorene police i projektiranje podigli dio namještaja, prozorske klupice, slike na zidovima, stolovima i kućanskih aparata (TV, stereo, i tako dalje. N.). Zatim spojiti usisavanje. Oni idu kroz zid zavjese, ako ih ima, leđa i sjedala meke stolice i fotelje, tepihe. Vrhunac će biti pranje podova. Ako je voda namijenjena za ovaj postupak za dodavanje kap mirisne tekući sapun, učinak je odličan. Deterdžent pomaže ukloniti najviše od svih onečišćenja i čine zrak ugodan miris u sobi za ugodan miris. Na isti način, i očistite ostale prostorije u kući ili stanu. I ne zaboravite prije nego što počnete čišćenja otvore otvoren. To je općenito potrebno učiniti češće, tako da je zrak u prostoriji ne stagnirati.

2. Kako to učiniti proljeće čišćenje. Kao proljetno čišćenje - to je mnogo širi verziju rutinu za čišćenje, vrijeme koje je potrebno mnogo dulje. Ali za to ne smije biti više od dva puta godišnje, Kako napraviti čišćenjebolje u proljeće i jesen, kada presvlačenje od zime do ljeta i obratno.

Dakle, prvo ukloniti iz prostorija sve nepotrebne. Zavjese pucati i poslati u praonicu. Noćenje haljine družila se osuši. Zatim prolazak kroz te dovesti u red sadržaj ormara i ormarića. Sljedeći korak - uklanjanje prašine iz stropa, lusteri, zavjese i ventilaciju kistom s dugom ručkom i ranu na njezinu gaze. Zatim obrišite vlažnom krpom vrh ormara, prozorskih, čvrste komade namještaja, lonci za cvijeće i slike. Zatim vakuum leđa i sjedište meke sofe i stolice, zidovi i sve ono što se ne može vlažiti. I na kraju, i moji podovi. Ostaje samo da tuku i razvaljajte tepiha i šetnice, visiti u mjestima kaputi i bunde i povratak madraci sa jastuka na krevetu. Sve generalno čišćenje do kraja, a vi ste učinili. Koristite ove jednostavne tehnike, i vaš dom će sjati čistoću i udobnost.

Video: baciti sve nafig ili kako napraviti proljeće čišćenje i početi živjeti!

Video: Kako napraviti čišćenje u stanu?

Video: Kako napraviti kuću za čišćenje brzo i jednostavno. Nekoliko pravila i nećete provesti jedan dan čišćenje

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Zavjera slušati muža svoje suprugeZavjera slušati muža svoje supruge
Kako naučiti dijete da bi?Kako naučiti dijete da bi?
Svekrva i snahaSvekrva i snaha
Test - Upitnik samo-StolinaTest - Upitnik samo-Stolina
Kako naučiti tvoj pas na wc na ulici?Kako naučiti tvoj pas na wc na ulici?
Ako je muž promijeni ...Ako je muž promijeni ...
Kako iznenaditi mamu?Kako iznenaditi mamu?
Kako odučiti štene kod kuće pisati?Kako odučiti štene kod kuće pisati?
Što snu oprati pod tušem?Što snu oprati pod tušem?
Kako pronaći čovjeka je voljela?Kako pronaći čovjeka je voljela?
» » » Kako napraviti čišćenje?