LadyVu.com

Priprema za Uskrs

Priprema za Uskrs

Uskrs - to je možda najpametniji i dugo očekivani sveti dan. A što se tiče onih koji vjeruju, a oni koji vide religiju kao bajka ili opijum za narod. Prema trijumf s njim se može usporediti samo sekularna Nova godina, i to samo djelomično. Uskrs je doista blagdan blagdani i proslave proslave. Spremni za to unaprijed, mnogo prije njegovog početka. Vjernici u tu svrhu postoji dugo poslije, nazvao Velikog. U nereligioznih ljudi - materijal strana stvari. Ali oni i drugi traže da donese uskršnjeg najveći sjaj i ukrasite ga sa svim raskoši pristajući prigodu. Neka nas i mi pridružiti ovoj radost. Dakle, pričajmo o tome kako pripremiti i kako da ukrasite svoju kuću sretan Uskrs.

Što je priprema za Uskrs?

Bez obzira na to da li smo kao katolici identificiraju sebe ili pravoslavnim vjernicima ili nevjernicima, svi mi volimo praznike u cjelini, a posebno uskršnjih blagdana. Dakle, u svakom slučaju, mi smo uzimajući neku vrstu akcije, da je bio vrlo uspješan i doveo nas i naš voljeni radost, sreću i mir zadovoljstva provedeno u njemu vrijeme. Naravno, mi pripremamo za Uskrs. Što je uključeno u ovaj trening? U nekim - je post, molitva, ide u crkvu, suzdržavanje od užitaka, ispovijedi i pričesti. Drugi učiniti bez takvog živoj vjerskog života. No, prva, zadnja i ne zanemariti izvan slučaja, ukrasite svoj dom, boje jaja i peći kolači, kuhati Pokloni za Uskrs znaju i čine Izbornik Uskrs stol. Volomsya minutu, i tako ćemo u ovom fascinantnom procesu.

Mi ukrasiti kuću za Uskrs

Kuća Dekoracija za Uskrs - posao zanimljiv i uzbudljiv. To uključuje sve članove obitelji od najmlađeg djeteta za starije starca. Prilika da pokažu svoje vještine i mašte je beskrajan, ali idemo po redu.



Stropni. Budući da je gornji dio kućišta, s njom i za početak priprema uređenje doma za Uskrs. To je vrlo korisno za svijetle ptice, cvijeće i leptiri, koje je izmislio svoju djecu. Objesite ih na trake ili ribolov liniju, a oni će biti lijepo utjecaj kad vjetar puše. A ako dodamo nekoliko zvona i melodičan zvoni.

Mi ukrasiti kuću za Uskrs

Prozor. To je najopsežniji područje djelovanja. Na staklo se može priključiti papirnate svjetiljke, životinjskih figurica, svijeća i čipke vijence. Na prozor organizirati minisadik od proklijala zob, umjetno stvorenih biljke i drveće, uključujući trčanje plastelina janjaca i kokoši, ili mahati raznobojnih jaja.

Zidovi. Ako vaša obitelj čast crkvin povelju, najbolji ukras zidova vjernika, naravno, je ikonostas sa uljanice i brokatski zavjesom. Evo i dodati još ništa. Pa, ako je ikonostas u vašem domu ne držite, možete začiniti zidove s dječjim crtežima, vijence sušenog ili umjetnog cvijeća ili jele grančica i anđelima.



Paul. I ne mislim da ako idemo kroz nju, a zatim ukrasiti to nije potrebno. Pod treba biti, kao prvo, čist, i, drugo, s pametnim tepih ili tepih. A kada uzmete u obzir da Uskrs je glavna boja - crvena, njegova prisutnost u boji spolnog ukras je vrlo poželjno.

Svečani stol. Kada smo pripremiti i ukrasiti kuću za Uskrs, to posvećuje veliku pažnju na izgled blagdanskog stola. Pogotovo ako je slavlje je prethodio dugotrajan post. Što je priprema za Uskrs u tom smislu? Kao prvo, u estetici i atributa. Bijeli stolnjaci, čipka salvete, lijepo posuđe, svijeće i Uskrs janjad. Drugo, gastronomija. Tradicionalni kolači i obojena jaja, meso i delikatesnih stavke vruće, vino ili Kagor kao glavno piće. Bez obje ove komponente odmora neće raditi.

Što još može učiniti u pripremi za Uskrs?

Vjernici ići u Uskršnji uslugu. Maloreligioznym ljudi u tom pogledu na vlastitom nahođenju. No, ovdje je ono što će spriječiti, a oboje, tako da je pozivamo da posjete prijatelje i obitelj i zabavite se iz srca. I onda se netko da ide u posjet. Odmor nakon svega.

Što možete učiniti za Uskrs
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Tko ne može obojiti jaja za Uskrs?Tko ne može obojiti jaja za Uskrs?
Znakovi Uskrs, da biste dobili trudnaZnakovi Uskrs, da biste dobili trudna
Uskrs noć - znakoviUskrs noć - znakovi
Kako bi proslavili Uskrs u Rusiji?Kako bi proslavili Uskrs u Rusiji?
Uskrs - priča odmorUskrs - priča odmor
Uskrs u NjemačkojUskrs u Njemačkoj
Uskrs u EngleskojUskrs u Engleskoj
Pletene Uskrs pilePletene Uskrs pile
Uskrs sastav sa svojim vlastitim rukama za djecuUskrs sastav sa svojim vlastitim rukama za djecu
Najraniji UskrsNajraniji Uskrs