LadyVu.com

Natjecanja dan za odrasle rođendan

Rođendan, međutim, kao i mnoge druge praznike, dosadno granične banalno svetkovine s njim prije ili kasnije dosadi razgovor. Unajmite TOASTMASTER ili druge ljude koji bi vi i vaši gosti, zabavljali draga. Postoji samo jedna opcija - diverzificirati odmor, što se skripta i dodavanje natjecanja na dan rođenja odraslih. I možemo vam pomoći s ovim.

mirno igra

Dok su gosti trijezan, ili ako je obitelj planirane natječaje za rođendan, možete provesti miran igry.Pervaya intelektualnu igru ​​pod nazivom „Tko sam ja”. Gosti sjede u krugu, tako da možete igrati za stolom. Distribuirani male komadiće papira i markera, a svaki igrač potajno piše od ostalih ime-ime slavne osobe. To može biti pravi povijesna ličnost ili izmišljeni lik (što je najvažnije, da je on bio poznat široj javnosti). Zatim komad papira s imenom koje je potrebno staviti na čelo u lijevo, tako da on nije mogao vidjeti ime (on je tražio da zatvore oči). Kada su svi nazivi su fiksne, dođe vrijeme za igru. Njegov cilj je saznati što ime je napisano na čelo. Da biste to učinili, igrač mora prvo pitati sugestivna pitanja, odgovori na koje može biti samo „da” ili „ne”, a ostali su odgovorni. Kada je igrač pogodio tko je on, ili je odlučio da mislim, red prelazi na sljedeći. Igrač osvaja ako se pravilno identificira ime (od ona ima pravo 3 puta da izraze moje mišljenje).

Također možete igrati slomljena telefon „Doris ja” gubi „Krokodil”. Kako igrati u „Crocodile” papira pričvršćen na zid ili na stalak. Igrači su podijeljeni u 2 ekipe jednako. Vodeći uzroci jednog igrača iz svake ekipe i misli od njih na putu. Svrha ovih igrača - izvući ni riječi, ali ne izravno, tako da je tim pogađate.



U „Doris ja” također treba papir i olovke. List papira presavijeni na pola i jednog člana iz druge u tajnosti privlači gornji dio svega: to bi mogao biti životinja, osoba, tvornica, automobila - ništa. Zatim ostavlja tragove na dnu lista gdje crtež će biti nastavljena, a prenosi presavijeni papir do sljedećeg sudionika koji se ne vidi vrh, dno mora završiti. Brojke dobiveni smiješno, djeca oduševljena takvom natjecanju.

Vrijeme je za pomicanje tijela

Pokretni natjecanja rođendan - „Pročitaj me” „krava” ili Na „krava” je vrlo jednostavna za igrati: Igrači su podijeljeni u timove. Vodeći misli od jedne riječi od igrača, a on ga pokazuje pred drugima. Igrač koji je pogodio, donosi tima jedan bod, a sljedeća riječ pokazuje.

Za natjecanje „Pročitaj me” na A4 listovi pišu marker riječ od pet slova. Tada poziv za dva volontera, poveze i priložite listova s ​​natpisom na leđima (može biti sigurnosni pin, ali najbolje ljepljivu traku). Igrači staviti licem u lice, oči odvezati i objasniti problem: morate pročitati riječ na poleđini neprijatelja, tako da se ne može pročitati ono što je na leđima. U tom slučaju dodiruju nepoželjno.

U nazočnosti skupa može biti dobar zabaviti igrajući „Twister”.



Ova kategorija obuhvaća sve vrste plesnih natjecanja i rođendan, kao što su „glazbene stolice” .Mozhno igri i „plešem dio tijela.” Za ovu unaprijed odabrane glazbe. Voditelj pita sudionike plesati na prvi samo s rukama, a zatim - samo noge, itd Završava s činjenicom da je vodeći pita da predstavljaju ples glavi, a onda - mimikrije. Pobjednik je onaj koji je ostavio najviše zapaljivu ples.

Piti ili ne piti?Natjecanja na dan rođenja vzroslyh1

Tu je zasebna kategorija zabave - alkoholna natjecanja rođendan. To je, na primjer, igra „Sretan koktel”, u kojoj su svi sjedili za stolom lije piće u čašu i prenosi susjeda, koji je pak također obasipa piće i tako dalje. Oni koji mucati ruku, a čiji je sadržaj čaše prelijeva se mora piti do dna da bi dobili „koktel”.

Kako igrati ga više zanimljiv i uzbudljiv, možete dodati nagrada na natjecanjima za svoj rođendan. To može biti i razne zabavne suvenire, bilježnice, olovke, bedževi, kreativne setove, šalice, okviri za slike, plišane životinje i druge stvari koje će vam biti dopušteno torbicu i maštu. Mi vas želimo zabavno proslaviti rođendan!

Video: Natjecanje pogoditi gdje ste smiješne smiješne natjecanja za odrasle rođendanu kod kuće,

Video: vožnja Konkurencija na automobilu smiješno zanimljivih natjecanja rođendan odraslih doma

Video: gaćice, šal Funny natjecanja rođendan odrasle dom

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Skripta za dan muškog rođendanSkripta za dan muškog rođendan
Zabava natjecanja za godišnjicuZabava natjecanja za godišnjicu
Vulgarni natjecanja rođendanVulgarni natjecanja rođendan
Stil rođendan „štene patrola”Stil rođendan „štene patrola”
Kao što je navedeno u-godišnjeg dječaka?Kao što je navedeno u-godišnjeg dječaka?
Vjenčanje bez TOASTMASTERVjenčanje bez TOASTMASTER
Dječji dan kod kuće rođenjaDječji dan kod kuće rođenja
Natjecanja na 18. godišnjicu djevojkeNatjecanja na 18. godišnjicu djevojke
Kako čestitati majku na njegov rođendan?Kako čestitati majku na njegov rođendan?
Smiješne natjecanja za stolomSmiješne natjecanja za stolom
» » » Natjecanja dan za odrasle rođendan