LadyVu.com

Kako privući ljubav?

Kako privući ljubav

Svi djeverušama u paru za dugo vremena, a neki zakoniti muž i beba može pohvaliti, a vi mislite o tome kako privući novu ljubav u svom životu? Pokušao sam sve, od promjene izgleda nekoliko sati pronaći na web stranica za upoznavanja, a princ nije u žurbi da se pojavi na horizontu? Onda vjerojatno zahtijevati više promišljena (u doslovnom smislu te riječi) pristupa.

Kako privući ljubav muškarca u svom životu?





Načini kako bi u kuću čovjeka ljubavi puno, a često djeluju brzo. Samo postoji jedan „ali” - morate religiozno vjerujem da ste počinili radnje potrebne da bi se postigla željena, inače učinak će biti minimalan ili uopće ne.

  1. Prije figuring out kako da donosi sreću u ljubavi, morate se riješiti balasta starih, zastarjelih, privitke. Ako ne, onda nema nove ljubavi će biti u stanju privući ne, samo ne ostavljaju svoje mjesto. Također, ne pokušati dobiti određena osoba zapinje na nekoga jednom, mi često ne vide nikoga oko sebe. Ali naš izbor može biti neuspješan. I ispada da cijelo vrijeme i energiju uzalud.
  2. Kako privući energiju ljubavi? Sjećanje na stari zakon - da je dao, a onda sam dobio. A ako to nije potrebno čekati, a iznenadna pojava sreće, mi ne daju svijet ništa osim njihove pritužbe o životu i depresije. Dakle, ako vam je potrebna ljubav, to bi trebalo biti dano. To se može učiniti na više načina, dobrim djelima, nesebičnu pomoć prijatelja ili darovima u obliku dvostrukog simbol dobre sreće ili mandarinka (feng shui majstor talisman za privlačenje ljubavi), srca, parovi angelkov itd Samo je potrebno učiniti sve srca, s praznim srcem i ravnodušnosti prema ovom poslovnom pristupu nije potrebno - to će dati, a to će se vratiti k vama.
  3. Što drugo će vam pomoći privući ljubav? Pozitivno razmišljanje, mislim pogodan za vas afirmacije i stalno mentalno ponoviti ih. Na primjer, ove: „Moje srce zrači ljubav, a ja sam otvoren za nove odnose”, „ne mogu naći ljubav svugdje, bez obzira na to gdje sam bio”, „Ja zaslužujem ljubav, a ja ga dobiti”, itd
  4. Kako uključiti uzajamnu ljubav? Nema ništa lakše, potrebno je provesti čarobni ritual. Za njega, trebamo sapun mjehurića, svjež zrak i zalazak sunca. Za provođenje ovog rituala je potrebno pun mjesec. U večernjim satima, kada sunce počinje bliži horizont, sjediti uz prozor ili na balkonu i na željezničkim puhanje mjehura od sapunice. Kada su počeli da primaju velike i lijepe, predstavljamo u jednom takvom balonu svoj put i svoju vjerenicu, stajao rame uz rame i držite balon u smjeru Mjeseca. To se sve dogodilo točno, objaviti više od jednog takvog mjehur.
  5. Čak i za privlačenje ljubavi, možete koristiti sljedeću tehniku. Uzmi popis i napiši na njemu nešto poput: „Ja sam vrlo šarmantan. Ja zrače unutarnje svjetlo ljubavi, šarma i seksa. Ja privlači samouvjerenih muškaraca. Moj čovjek me nađe. " Mi smo stavili na staklenoj ploči s vodom. Tri palme jedni protiv drugih, među njima predstavljaju snop energije. Stavite čašu između dlanova bez dodirivanja staklene zidove, a sa uvjerenjem blurts napisana na listu, još bolje ako ga predstaviti. Naplaćuje, tako da je voda koju pijemo. Izrada takvog postupka je potrebno ujutro se probudite, a navečer, prije odlaska u krevet.
  6. Glazba privlači ljubav
  7. Da biste pronašli srodnu dušu, možete koristiti glazbu i cvijeće koje privlače ljubav. Što se tiče glazbe, to može biti kao posebnu mantru za privlačenje ljubavi, kao i bilo koje glazbe, možete povezati sa sretnim (nužno sretna!, Volimo pate kontraindicirano) ljubav. Cvijeće za ljubav je potrebno crveno, nalazi se na jugu i jugozapadu svog doma. Samo nemojte ih staviti u spavaćoj sobi, to će negativno utjecati na odnos između partnera. Također je nemoguće zadržati na početnu ukrasno cvijeće venuća buketi, cvjetni aranžmani, kanap, propadaju dolje biljke. I dobili osloboditi od kaktusa - njihove oštre iglice mogu „ubosti” bilo, čak i najnježniji osjećaji.

Video: Kako privući ljubav i udaju

Video: Kako privući ljubav. Ritual yasnoznayuschey Fatima Haduevoy. Iz etera kanal "SVIJET"

Video: Kako privući srodnu dušu? - Sve Bude dobro. Pitanje 712 od 11/26/15

Video: Kako privući ljubav. Kako pronaći ljubav. Kako privući ljubav u svoj život.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako privući sreću i novac u kući?Kako privući sreću i novac u kući?
Kako privući sreću?Kako privući sreću?
Meditacija za privlačenje ljubaviMeditacija za privlačenje ljubavi
Ljubav i strastLjubav i strast
Simoron za ljubavSimoron za ljubav
Afirmacije za privlačenje muškaracaAfirmacije za privlačenje muškaraca
Znakovi ljubaviZnakovi ljubavi
Kako privući u svoj život dobar čovjek?Kako privući u svoj život dobar čovjek?
Što je ljubav razlikuje od ljubavi?Što je ljubav razlikuje od ljubavi?
Uzajamna ljubavUzajamna ljubav
» » » Kako privući ljubav?