LadyVu.com

Zašto je nesretan u ljubavi?

Zašto sreće u ljubavi

Koliko često ste uhvatili sebe misleći da sudbina nije jako skloni vas upuštati sa srećom u svom osobnom životu i usamljenosti - to čini se da je križ koji će morati snositi sve do kraja svojih dana? Svi pokušaji da se otklone stanja obično su rezultat nula, a ljudi u vašem životu pojaviti i otopiti u zraku, poput sablasnog fatamorgane u pustinji. Poznata priča? Ako da, onda je vrijeme da se dramatično promijeniti, a, kako izvana i iznutra.

Koliko sam vrijedan?

Prije svega, da vidimo, Zašto ne sreće u ljubavi? Najvjerojatnije, sve svoje nevolje na ono što ste upravo sami podcjenjuju. U svakom udžbeniku o ekonomiji, možete pročitati o tome što ono što je vrijednost robe, tako da je kupac. Objesiti cijenu oznaku od $ 1 milijun, a muškarci će se moliti za tebe kao ikona, ali ako vaš osobni naljepnica s bar kodom će biti skroman zavirivati ​​figura 1. rublje, a sve okolne odmah vjerovati, a ti, najvjerojatnije, te će sjediti sama u svojoj sobi, razmišljajući o tome kako nepravedan život i tužan zbog činjenice da ste stalno nesretni u ljubavi.

I sve je to loše?

Stvar je u tome što smo vidjeli u tom kutu, koji skrećemo na ljude. Prepoznati, jer sigurno imate puno prednosti koje iz nekog nepoznatog razloga, teško je sakriti.



Na primjer, mislite da ste puni i svijest o tome kvari svoj život. Pokušajte gledati na to s druge strane. Kao prvo, nije potpuna, i ženstvena, a kao drugo, možete struka, a ne najtanji na svijetu, ali ti si grudi priroda, vjerojatno dao velikodušno, onda ćemo ga baciti na prednjem krilu. Od tog trenutka vaš cijeli ormar će biti predmet jednog cilja kao „Podvučeno prsa i neka umru svi živi!”. Vjerujte mi, ako ste odabrati pravu haljinu, svi predstavnici muškog kao hipnotizirana Banderlog će vas slijediti, pa čak i glava nije okrenuo na stranu nekih crnini modela sa dva stana „visokog obrazovanja.” Usput, struka je također dobra ideja da vizualno malo odvojiti od ramena i kukova. Da biste to učinili, koristite korektivne donje rublje, dobar izbor je sada ogroman.

Uz ormar, vjerojatno će se morati promijeniti frizuru, uključujući i vašu trenutnu boju kose i stil šminka. Raditi sigurno, bolje da se okrenu nadležnog stilista, on će odabrati za vas savršen izbor. Na svom snagom u ovom slučaju to je bolje ne oslanjati.

Kako se ponašati?



A sada najvažnije: da nikad više čuditi zašto nemaš sreće s muškarcima iznutra će ispasti, ali pazite da prilikom susreta s vama kandidati svoje srce vitezovi smatraju da je mekana ispred njega, zaigran, ali to nedostupno i 100% sigurni pantera. Ponašaj se s njim slatka, ali suzdržan. Manje je govorio o sebi i više pitanja. Svi vaši pokreti trebaju biti spor i glatka, bez oštrine. Tijekom poziva, pogledaj ga ravno u oči i često kimanje glavom, bez obzira da li ste dobri u toj temi ili ne. Ovaj jednostavan trik pomoći će ga vidjeti u što istomišljenika i on odluči da ste žena koja će uvijek biti u stanju razumjeti.

Nakon sastanka, dopustiti sebi da potrošiti, ali Bog te sačuvaj skočiti u svoj krevet nakon prvog sastanka. Držite ga malo na daljinu i nikad nazvati prvi, bez obzira koliko možda to želite. Dajte mu do znanja da je on, u principu ti se sviđa, ali sve dok na kraju ništa za sebe nije odlučeno. Ako na početku ljubavi shvatit će da ste ludi za njim, a onda odmah izgubiti interes za vas. Genetska sjećanje ljudi je mnogo jači od naše i to će se stalno podsjećati vaš heroj što učiniti ako imate srećeda je bio lovac, igra koja je ubijen bez poteškoća obično bez vrijednosti.

Sjeti se, da će sada koštati 1.000.000 $, a ako je učinio ispravno, sasvim je moguće da će vrlo brzo ćete ići na svadbeni salon odabrati haljinu iz snova, a sa pogledom stručnjaka reći će od zavisti gledajući vas djevojke da rade ako nisu sretni u ljubavi. Ako mi ne griješimo opet ... Ali nadajmo se da vas ne dogodi i život pun nagrada za prikazivanje suzdržanost i hrabrosti, a to je posljednja fraza za vas vrlo brzo početi pisati zajedno.


Video: Zašto je nesretan u ljubavi?

Video: nevezet in Love (2016), melodrama 2016 vijesti filmova

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Koliko je ljubav?Koliko je ljubav?
Moliti za brak i osobnom životu?Moliti za brak i osobnom životu?
Zašto san neprijatelja?Zašto san neprijatelja?
Želim vam sreću u svoj osobni životŽelim vam sreću u svoj osobni život
Zašto sanjati o donjem rublju?Zašto sanjati o donjem rublju?
Zašto san operacije?Zašto san operacije?
Muškarci uvijek vraćajuMuškarci uvijek vraćaju
Što je san voditi ljubav?Što je san voditi ljubav?
Ja sam sama - što učiniti?Ja sam sama - što učiniti?
Ikona „To je uistinu Upoznajte” - ono što čini vrijednostIkona „To je uistinu Upoznajte” - ono što čini vrijednost
» » » Zašto je nesretan u ljubavi?