LadyVu.com

Kako napraviti lijepu frizuru s oboda s elastičnom bend - fotografija različitih opcija

Kako napraviti lijepu frizuru s oboda s elastičnom bendNe tako davno na policama ruskih prodavaonicama pretežno pribor stvarno šiklja val felge u obliku gume. Najraznovrsniji, sa šljokicama i perjem, kože i krpe, s velikim cvjetovima, a ne jako puno. A sve je zapravo zašto? Budući da je jedan od trendova u posljednjih nekoliko ljetnih sezona je frizura u grčkom stilu, u mnogim zbirkama dizajnera iz cijelog svijeta imaju felge na elastične gumice.

I sve se čini da se ovdje jasno, svi znaju tu frizuru ... Ali ako smatrate da postoji samo jedna opcija styling s ruba, onda ste duboko u zabludi. I tako, razmotrimo sve moguće opcije za frizure s ruba na desni.

Varijante grčkih frizura

Dobro poznata je vjerojatno najčešće u ljetnim frizuru ulicama. Ova frizura može učiniti u bilo kojem formalnom događaju i odmor. Jedina razlika je u uređenju ruba. Za odmor možete podići rub rhinestones, perja, šljokica. Na formalnoj slučaju da je potrebno nešto manje jeftin, na primjer, kožni obruč. Daljnje detaljne upute na slici, kako to učiniti ove frizure:

  1. Mi odvojiti niti od jedne osobe te ih pomiče oko ruba. Mi se iz dna.
  2. Pridružite podataka nitima još i ponoviti sve.
  3. I tako sa svakom cjedilu, kreće na potiljak.
  4. Kad na leđima lijeve i desne strane kose u susret i formira rep, sakriti ga pod guma. Možete popraviti svoje kose dodatne igle.

Druga verzija ovog frizuru kada je odabrana ispod ruba, a ne sve kose, ali samo dva smjera osobe. Ispada veliku romantičnu frizuru kose poluraspuschennymi.

Možete, nakon što je pokupio dvije niti ispod ruba, a drugi za prikupljanje kosu u pletenicu slab. Ispostavilo se vrlo lijep i opuštenu frizuru.

Opcije za frizure u stilu hipi

Kao što kažu, moda se uvijek vraća. I ovdje opet popularan, čini se, odavno zaboravljeni frizuru iz 70-ih godina. Ova frizura ima nekoliko mogućnosti, a olakšava se jednostavno ne zahtijeva nikakve posebne vještine ili vještinu. Vi samo trebate nositi raspuštenu kosu preko ruba. No, kako to staviti na, ne mogu osloniti na svoj ukus. Evo nekoliko opcija.



Možete samo staviti na naplatak na čelo. Stoga je potrebno gurnuti ekstremne niti bliže licu. Vrlo lijepa ova frizura izgleda na kovrčavu ili blago valovite kose. Za ovu frizuru će odgovarati obje široke felge i dosta uska. To će izgledati lijepo i ravnu kosu s malo podvitymi u ime prednjih brave.

Samo jako lijepo izgleda labavo pleteni pletenice s tim.

Za one koji nose kose na bočnom rastanak i skuta, možete nositi masku iznad resama. Ispada, također, vrlo lijepo.

Druga mogućnost je vrlo slična prvoj, ali je oštrica treba pomaknut malo prema gore. Je li lijepa volumen na vrhu, izgleda vrlo neobično.
Možete nositi prsten ispod kose, onda je kosa će leći, a oprema će biti samo na čelo.

I to je moguće češlja sve bendove na kat i stavio na okvir kao potpuno obični.

Širina s rubom s elastičnom bend



Vrlo lijep i moderan frizuru, i što je najvažnije - vrlo povoljno. Pogodan za ljeto svaki dan, a važan poslovni sastanak. A također se može koristiti kao dio frizuru. Stvaranje je također vrlo jednostavan:

  1. Kosa sakupljena u punđu, onaj koji vam se sviđa (možete koristiti desni-krafnu);
  2. Nosi rub.

Ako vam je potrebna večernju varijantu, moguće je napraviti besplatnu olovku i neka nekoliko pramenova. Izgleda predivno i elegantno.

Možete napraviti snop teže. Na primjer, kao što je na slici. U tu svrhu:

  1. Prvo, malo rotor malo kose završava;
  2. Kravata rep sa strane, nakon što je napustio pramen osobe;
  3. Pretvorite rep u paketu pomoću svornjaka i nevidljivo;
  4. Valjani i postavio prednje pramenove;
  5. Mi smo stavili na gornjem rubu.

Frizura Bobetta s rubom

To je također prekrasna opciju, kao i ljeti, kao i za ured i za večer. S ovom kosom uvijek će biti vrlo zgodan i nikada neće biti vruće. Također je vrlo jednostavan:

  1. Odvojiti nitima na leđima;
  2. Mi zadirkivati ​​ih;
  3. Mi čine jednu kosu;
  4. Mi odvojiti donji cjedilu i uvijanje u užetu za ljepotu (moguće je pletenica u kikice);
  5. Pritegnuti vijke i nevidljivo;
  6. Mi smo stavili na vrhu ruba na desni.

Kao što možete vidjeti, postoji mnogo načina za stvaranje stilski frizure s elastičnim rubom na gotovo svakoj prilici života u kratkom vremenu. Vi ste slobodni za nadogradnju predloženo u ovom radu opcije i izabrati ono što je više prikladan za vas. Sve ovisi samo o vašoj mašti. Eksperimentirajte! I, naravno, biti lijepo!

Frizure galerija sa gumenom trakom

Video: Večer opcija frizura s tkanjem "špica" (1)

Video: Kako vezati prekrasan šal šal marama-4 lijepa verzija marama

Video: MW DIY Izrada vijenaca i cvijeća ispred, Tumblr Maria način Maria način jutarnju dfgh

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Obruč-gumaObruč-guma
Slike iz Olympusa - antički braveSlike iz Olympusa - antički brave
Moda headbands 2014Moda headbands 2014
Gumice za grčke frizureGumice za grčke frizure
Frizura sa rubomFrizura sa rubom
Scrunchy za grčke frizureScrunchy za grčke frizure
Frizuru u grčkom stilu kratkom kosomFrizuru u grčkom stilu kratkom kosom
Frizuru u grčkom stilu na dugom kosomFrizuru u grčkom stilu na dugom kosom
Najviše moderne frizureNajviše moderne frizure
Trendi frizure - trendovi proljeće-ljeto 2016Trendi frizure - trendovi proljeće-ljeto 2016
» » » Kako napraviti lijepu frizuru s oboda s elastičnom bend - fotografija različitih opcija