LadyVu.com

Ombre boja za kosu L'Oreal

Ombre boja za kosu L'OrealOmbre - efekt koji stvara gladak prijelaz iz tamne boje u svjetliju nijansu. Na kosom, izgleda kao da je izbijeljena savjete.

Francuzi L'Oreal tvrtka On je objavio prvi set boje za kosu s učinkom Ombre, koji se može koristiti kod kuće. Boja je jednostavan i praktičan za korištenje zahvaljujući posebnom četkom isporučenu u kompletu.

Ombre efekt Loreal

Ombre boja kose L'Oreal je dostupan u tri nijanse, tako da možete pokupiti nijansu što bliže vaše prirodne boje kose. Korištenje boja može posvijetliti vrhove svijetlo svijetlosmeđa pretamno smeđ. Nakon bojenja, preporučuje se da koristite šampon uređaj koji dolazi - to pomaže izgladiti i omekšati kosu.

Postavili smo Loreal Ombre pojavio relativno nedavno, ali je već imao mnogo djevojaka pokušajte zamisliti ovaj modni trend. Ova vrsta mrlja je najtoplijeg trend u 2012. godini, ali tada je bio dostupan samo u profesionalnim salonima. Iskusni frizer nositi se s njom brzo, a rezultat vam se sviđa, ali iznos će morati platiti znatno takve usluge. Sada možete stvoriti moderan frizuru zahvaljujući tvrtke L'Oreal i samostalno, plaćaju samo troškove boje.

Loreal Paleta boja Ombre

Loreal Paleta boja OmbreKako odabrati pravu nijansu, morate početi od palete boja. Boja kose Ombre L'Oreal je dostupan u tri verzije:

  • Ombre №1 - s obzirom na tamno smeđe;
  • Ombre №2 - od svjetlo smeđe do tamno smeđe;
  • Ombre №4 - s obzirom na svjetlo smeđe svijetlosmeđi.

Mali izbor boja je, naprotiv, nedostatak ovog proizvoda. Na primjer, čak i najtamnije nijanse presvijetla za tamnu kosu - razlika između boje i osvjetljenja savjeta će biti vrlo primjetna. Za djevojke s crvenom kosom je teško pronaći hlad za stvaranje ombre efekt. No, unatoč tome, više nedostataka u ovom proizvodu nisu dostupni.

Kako boja boja kose Loreal preference Ombre?



Nakon stjecanja sredstava za bojanje kose svakako pročitajte upute, to može pomoći da će biti u mogućnosti provesti cijeli postupak ispravno. Također možete ručno podesiti primjenu boje, ovisno o vašim željama. Na primjer, da se bojite samo vrhove kose.

Kit dolazi sa ekskluzivnim boje češalj, što olakšava profesionalnu primjenu boje i omogućuje olakšaj željenu duljinu kose sa samo jednim pokretom. Ova četkica također daje priliku za stvaranje gladak prijelaz nijansi, što je kosa prirodno kao da je kosa samo izblijedjele od sunca.

U setu boja za kosu Ombre po Loreal uključuje:

  • cijev bistrenje;
  • boca aktivator;
  • vreća razjasnili prah;
  • Šampon-balzam;
  • stručni češljevi;
  • rukavice;
  • upute za uporabu.

Boja Loreal Ombre je idealan za bojanje kose kod kuće, to je vrlo jednostavan za korištenje. Jedini nijansa - to ne može biti pohranjen u razrijeđenom obliku, tako da ćete morati izračunati koliko duljina od savjeta želite slikati i koliko boje trebate ga provesti uzalud.

Postupno postupak bojanje

Postupno postupak bojanjeDa biste stvorili učinak na kosu Ombre, slijedite sve korake u skladu s uputama:

  • Kosu razdijelite u malim pramenovima počevši od potiljak.
  • Pripremite boju i iscijediti ga u grmlje.
  • Da biste dobili rolling boja Ombre, što počnete da se stavi boju na kosu s linije između uha i obraza. U tom slučaju, četkica treba imati samo vertikalno!
  • slikati vrijeme ekspozicije - 25-45 minuta. Za testiranje učinka svjetline i intenziteta sijeva Ombre isprati mali dio kose s vodom nakon 25 minuta od početka bojanje i pogledajte boje. Ako kosa nije sasvim osvijetliti, ponovno nanošenje boje na bravu i pričekajte nekoliko minuta.
  • Bez skidanja rukavice, oprati boje sa toplom vodom. Zatim nanesite na kosu šampon iz skupa i ponovno isperite vodom.
Ako nikada niste naslikao kuću i nije znao ništa o umjetnosti frizerske, bolje povjeriti svoju prvu sliku Ombre profesionalno u salonu. Neuspješan bojenje kod kuće samo će pokvariti svoj izgled i napraviti ružnu kosu.

Ombre boja za kosu L'Oreal: recenzije

Ombre boja za kosu L'Oreal: recenzijeAlice:



„Ombre - to je idealno rješenje, ako ste htjeli isprobati nešto novo, kao što je bio za mene. Radikalno promijeniti frizuru sam htjela, ali želio je nekako nadograditi. Kada se u potpunosti obojena kosa, morao sam stalno trošiti vrijeme i novac na uljepšavanje korijena - ali sada to nije potrebno. Kontrastne boje koja stvara Ombre izgleda vrlo korisno u bilo kojoj varijanti frizura, ali ja posebno sviđa gladak prijelaz nijansi u pletenice ili kovrče. "

Tatjana:

Ombre boja za kosu L'Oreal: recenzije„Ja bojite kosu dovoljno dugo. Nakon što se u trgovini sam vidio jedan novitet - L`oreal Ombre. Vidio sam na internetu sliku djevojke čija je kosa bila obojena učinak Ombre - kosa izgledala vrlo moderan. I ja sam htjela moju kosu kako bi vidjeli nešto slično. Kupio sam za nijansu broj 2 kosu od svijetlo smeđe do tamno smeđe boje. Rezultat je postalo očito gotovo odmah nakon primjene - kosa je počela da se razjasni. Konačna boja mi se svidio, ja sam sretna s bojom, dok je živio do svoje želje. Samo mi se čini da je takav gust boja kose je teško koristiti (imam tanku kosu). "

tamilski:

„Prije nego što kupite boje L`oreal Ombre, pročitao sam hrpu recenzija i videa na internetu. Imam dugu kosu i ne želim pokvariti svoju neuspješnu bojenje. Ono što sam vidio, svidjelo mi se, iako su djevojke koje Ombre efekt je bio neuspješan. kupio sam boje s dozom broj 4 (s obzirom na svijetlo smeđe svijetlo smeđe). Ispalo je sasvim u redu! Vrlo sam zabrinut da će boje hrđe, ali ne - kosa stekli lijepu nijansu. Naputak koji je priključen na boje vrlo jasan, prikladan za korištenje četke. To je bio moj prvi put slikarstvo kuću i sve je bilo u redu!”.

Video: boja kose L'Oreal Preference Wild Ombres - Moji dojmovi :) | alia Alika

Video: DIY | Ombre kosu (L'Oreal Paris Feria Wild Ombre Kit)

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Ombre 2015Ombre 2015
Ombre na crvenom kosomOmbre na crvenom kosom
Ombre kosa na crnoOmbre kosa na crno
Ombre mrlje na tamnoj kosiOmbre mrlje na tamnoj kosi
Ombre mrlje na tamnoj kosiOmbre mrlje na tamnoj kosi
Bojenje tehnika OmbreBojenje tehnika Ombre
Ombre na četvorciOmbre na četvorci
Ombre na srednje koseOmbre na srednje kose
Slikanje OmbreSlikanje Ombre
Ombre kratka kosaOmbre kratka kosa
» » » Ombre boja za kosu L'Oreal