LadyVu.com

Odaberite odjeću za jesen 2014

Jesen ormar 2014

Jesen ormar 2014

Malo više želim da obratite pozornost na jesenskom ormar ove godine. Ove sezone, odabrati pravu odjeću nije tako lako kao u ljetnim mjesecima. Da, vrijeme je uzimajući hladno, a osnovni ormar za jesen 2012. brzo se mijenja u skladu s modernim trendovima. Ipak, čak i ljeti odjeća je prikladno u svlačionici, ako znate kako ga kombinirati s drugim stvarima.

boje jeseni

najbolji moderne boje ove sezone je kesten, smeđa, narančasta, zelena i ljubičasta, koji su veliki ažurirati svoj izgled za sezonu. Ja također preporučamo da obratite pozornost na tamnocrveni dolčevitu i sako. To će dati svoj ormar je jesen raspoloženje.



Jesen ormar 2014

Trendi boje traperice

Traperice i razne ne-tradicionalne boje su vrlo popularan sada. Pročitajte više o njima, rekao sam ovdje. Najviše od svega volim crvenu boju kao tamnocrvena. S tim traperice savršeno odgovaraju bež ili smeđe vrh (jakna ili kaput). Crna je također dobar dodatak crvene hlače.

Osnovni ormar za jesen 2014

cvjetnim printevima



Ovaj trend je otišao u jesen 2014 proljeće-ljetne sezone i još uvijek je vrlo popularan. Tako da jednostavno možete napraviti svoj izgled sjaj i raznolikost boja. Preporučujem da obratite pozornost na haljine, suknje i hlače s printom koje se lako mogu kombinirati s vrha neutralnih boja i klasične jesenske cipele i pribor.

ormar za jesen 2014

umjetno krzno

Iako je ovaj trend je više prikladan za zimu, ja još uvijek preporučujemo da pokušate dodati bilo koju stvar s umjetnim krznom u svojoj jezgri ormar jesen 2014. godine tako da će izgledati iznenađujuće i odgovaraju modne trendove. S druge trendove za ovu sezonu pogledajte u članku, što će nositi u jesen (Slika na istom mjestu).

Video: Moja Jesen / Zima Kapsula Ormar 2014. inspiriran Jennifer L. Scott

Video: pokupiti odjeću.

Video: College Ormar Staples :: JESEN 2014 izdanje | TheStylesMeow

Video: Deset predmeta Ormar Jesen Zima 2014

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Moda - jesen 2014Moda - jesen 2014
Jesen stilJesen stil
Jesen 2014 slikaJesen 2014 slika
Osnovni ormar za jesenOsnovni ormar za jesen
Koje boje su u modi u jesen 2015. godineKoje boje su u modi u jesen 2015. godine
Jesen Trendovi 2014Jesen Trendovi 2014
Odjeća Jesen Zima 2014-2015Odjeća Jesen Zima 2014-2015
Jesen ormar 2013Jesen ormar 2013
Osnovni ormar za jesen 2014Osnovni ormar za jesen 2014
Odjeća za jesenOdjeća za jesen
» » » Odaberite odjeću za jesen 2014