LadyVu.com

Najneobičniji dizajner cipela

Vaše mašte je vjerojatno protresti tako zanimljiv i neobičan dizajn cipele od najviše poznatih brandova. Svi mi imamo različite ukuse i sklonosti, ali siguran sam da će biti zainteresirani da ga vidi.

jastog kandža

Vjerojatno ste vidjeli ove cipele prije, vjerojatno na Lady Gaga u svom novom spotu Bad Romance. Sumnjam da su te cipele udobne, ali izgleda kao puno zabave.

bez đonova

Pitam se koja je svrha ove cipele? Moje noge boljeti kad sam pogled na njih. No, svi smo ići napraviti neke žrtve za dobrobit mode.

bez šiljaka



Baš kao i cipela bez potplate, vi očito imaju problem kada nosite ove cipele. Dok slavne osobe poput Ume Thurman i Victoria Beckham su uočena u ovom neobičnom obuće. Želio bih pitati kako su uspjeli održati ravnotežu?

crne cipele

Teško je reći gdje počinje cipela i gdje to završi. Ovaj zanimljiv model je stvoren Aminaka Wilmont iz Londona. Teško je zamisliti više jedinstvenih cipele.

Crno-bijele pete

Vidio sam ove cipele na Megan Fox. Moda, da. Praktični? Teško.

Crna i crvene cipele



Created by Alexander McQueen, ova cipela je više kao uređaj za mučenje nego par dizajnerskih pete.

Shoe-peraje

Prema dizajner je vrlo sigurnosne cipele. Osobno, imam to je smiješno. Možda, ne treba zaboraviti da nose ove cipele na plaži!

dvostruka platforma

Moderan? Da. Spolno? Naravno. Ali ja mogu jamčiti da hoda nije moderan i seksi u ovim otkačeno ljubičaste cipele!

Video: Najveći cipele, visoke potpetice, neobične cipele

Video: Što je novo ženske cipele - cipele transformator

Video: 2 u 1 - Japanski ženske cipele i bušilica

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Ono što je najviše udobne cipele?Ono što je najviše udobne cipele?
Dizajnerske cipeleDizajnerske cipele
Kako odabrati cipele na haljini?Kako odabrati cipele na haljini?
Cipele - Proljeće 2015Cipele - Proljeće 2015
Modni cipele bez pete u 2016Modni cipele bez pete u 2016
Best visoke pete na svijetuBest visoke pete na svijetu
Kako distribuirati kožne cipele?Kako distribuirati kožne cipele?
Zanotti cipeleZanotti cipele
Moda cipele - ljeto 2014Moda cipele - ljeto 2014
Kako spriječiti nastanak bora na cipelama?Kako spriječiti nastanak bora na cipelama?
» » » Najneobičniji dizajner cipela