LadyVu.com

Visina i težina Chloe Moretz

visine i težine Chloe Moretz

Chloe Grace Moretz - jedan od mladih američkih glumica i modela. U osamnaest godina zvijezda već zaradio dovoljno popularnost da postane idol za mnoge od svojih navijača. Chloe je slava je zbog ne samo talentu glumice. Aktivno raspravlja temu atraktivnog mladog modela izgled. Chloe Moretz nije različiti parametri impresivna, njezin lik prilično tanka. Rast glumice dosegla 164 cm, a koja ima masu od 55 kg. Ovi omjeri Model se smatra idealnim. Uostalom, nije imala poteškoća u odabiru odjeće. Usput, izbor odjeće Chloe odnosi uvijek s velikom ozbiljnošću. Tema mode i trendove u odjeći oduvijek je privlačio. Dakle, slobodno vrijeme mladi modni često posvećuje kupovinu.

Parametri figure Chloe Moretz



Govoreći o vrsti lik Chloe Moretz, određivanje prirode svog ustava dao obrnuti trokut. Nakon što je malo prsa, ravan trbuh i bedra nisu široke, glumica ima takve razmjere: 86-64-89. Ipak, američki zvijezda ima dovoljno široka ramena, koji izgledaju malo neobično za nju. S obzirom da je Chloe Grace Moretz ne odlikuje se visokim rastom i više težine, ovaj put u njezin lik dosta izražen. No, mlada manekenka uopće nije zabrinut zbog toga. Uostalom, ona je vješto skriva svoj nedostatak s stilski odjeću. I naravno, glumica puno obožavatelja koji još uvijek smatraju da je idealan. Ali kako drugačije? Nakon Chloe ima blistavu i loptu osmijeh, što je bolje nego bilo koji moderan ormar odvratiti pozornost od nedostatka bilo djevojke.

vidi također
  • Sukob između Taylor Swift i Kanye West dobio uključeni nove sudionike
  • Brooklyn Beckham napravio fotografiju pucati svoju djevojku i njenu majku
  • Brooklyn Beckham podržava Chloe Moretz na snimanju


I pored svoje vanjske podatke Moretz ima blagu narav, a tako blizu glumice su uvijek vjerni i pouzdani prijatelji.

visine i težine Chloe morets1visine i težine Chloe morets2visine i težine Chloe morets3
visine i težine Chloe morets4visine i težine Chloe morets5visine i težine Chloe morets6
visine i težine Chloe morets7visine i težine Chloe morets8visine i težine Chloe morets9

Video: Ne 22 tema, pečat, škola i anoreksija | Ne 22 pitanja, pečat, škola i anoreksija

Video: Ned: Slavni tinejdžeri. Sonya Esman

Video: plastična kirurgija !!! Što ja to radim? "U spavaćoj sobi SKAKOVSKoy👠" Pitanje # 20

Video: Najbolje frizura Kate Upton

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Brooklyn Beckham i Chloe Moretz po prvi put su objavljeni zajednoBrooklyn Beckham i Chloe Moretz po prvi put su objavljeni zajedno
Street style Chloe MoretzStreet style Chloe Moretz
Briga za svog supruga, Chloe Kardashian ulovio stafilokokom infekcijeBriga za svog supruga, Chloe Kardashian ulovio stafilokokom infekcije
Brooklyn Beckham podržava Chloe Moretz na snimanjuBrooklyn Beckham podržava Chloe Moretz na snimanju
Chloe Kardashian: „Ja - kći Roberta i smatraju ga moj otac”Chloe Kardashian: „Ja - kći Roberta i smatraju ga moj otac”
Chloe Moretz i NeymarChloe Moretz i Neymar
Chloe Moretz priznala da je imala aferu s Brooklyn BeckhamChloe Moretz priznala da je imala aferu s Brooklyn Beckham
Chloe Bennet u kupaći kostimChloe Bennet u kupaći kostim
Chloe Kardashian razvod Lamar Odom, ako se vrati na drogeChloe Kardashian razvod Lamar Odom, ako se vrati na droge
Brooklyn Beckham napravio fotografiju pucati svoju djevojku i njenu majkuBrooklyn Beckham napravio fotografiju pucati svoju djevojku i njenu majku
» » » Visina i težina Chloe Moretz