LadyVu.com

Dijeta Molitva

Molitva za mršavljenje

Mi se okrenuti Bogu, kad god mi je potrebna pomoć u najtežim, teške i nepodnošljive situacije. Ako sve svoje mršavljenja mjera u obliku stroge prehrane i redovite sporta donosi premalo učinak, možda, molitva mršavljenje i dat će vam snagu i vjeru, i strpljenje. Naravno, nema prave vjere molitve su nemoćni - ali s njom su postali vrlo moćan alat koji će vam pomoći.

Snažan molitva za mršavljenje: će to pomoći?

Nemojte se oslanjati na činjenicu da je molitva će vam pomoći, ako upuštati svaki dan za takve grijehe kao proždrljivost. To je u redu, obilna hrana je glavni uzrok viška težine, a samo teška ograničenja, odbacivanje svjetovnih dobara i užitaka okusa, može vam pomoći nositi. Pretilost - je teška kazna za takav grijeh neumjerenost, a ne nadvladati grijeh sama, ne možete pobijediti i njegove posljedice.

To nije potrebno čitati molitve za mršavljenje dokle god ne obuzdati apetit. Tek nakon što se suzdrže od delicija, slatko, brašno i mast, i doći do jednostavnog hrane - kaša, povrće, voće, riba, možete moliti i pitati Boga za pomoć.

Slijedite kulturu hrane. Hrana - to nije zabavno, a opskrba energijom u tijelu. Nemojte jesti u bijegu, nikad ne jedu više akcije, ne biti, ovisno o hrani. Prije nego što je jelo je vrijedno čitanja molitvu, zahvaljujući Bogu za ono što imate hranu, moguće je zadržati snagu u tijelu.

Molitva prije jela za mršavljenje

Boreći se s viškom težine prije svakog obroka, očistite svoje misli i recitirati molitvu - bilo što od sljedećeg:



***

Oči sviju u tebe, Gospodine, vjerujem, i ti im hranu daješ u blagovremenii, otverzaeshi li velikodušni tvojoj ruci i izvršava uslugu svake životinje.

***

Oče naš, koji jesi na nebesima! Sveti se ime Tvoje, Dođi kraljevstvo tvoje, Budi volja tvoja, kako na nebu i na zemlji. Kruh naš svagdanji daj nam dnes- i otpusti nam duge naše, kako i mi otpuštamo dužnika nashim- i ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas od zla. amen

***

Također, molim Te, Gospodine, oslobodi me od sitost, požude i dati mi u svijetu uma s poštovanjem uzeti bujno vaši darovi, pa jede njih će dobiti ojačati snaga moje duše i tijela da, Gospodine moj poslužiti u nekoliko ostatak svog života na Zemlji.



Prvi put dopušteno da pročita molitvu na komadu papira, ali idealno bi trebao biti učen. Posebno jaka je prepoznat kao posljednji od navedenih na našoj listi molitve.

Najmoćniji molitva na mršavljenje

Postoje molitve koje će vam omogućiti da se izbjegne posebno svoju bolest. Poznato je da prejedanje uzrokuje svaki od njih ima svoje, i u svakom slučaju postoji jedan najučinkovitija molitva.

Ako imate naviku prejedanje zbog depresije, stresa, problema, a depresivni ste stalno jede, vi ćete kao ovu molitvu: „Gospodine Isuse Kriste, pomozi mi razumjeti kad sam stvarno gladan, a kad želim samo utopiti prehrambene tjeskobe, Molitva za mršavljenje jakajačati svoju snagu tako da mogu nositi sa svojim osjećajima zbog tvoga milosrđa. Amen ".

Ako nemate volje i sjeo na dijeti, imate par dana ili čak sati, da ga napuste u korist drugog prejedanjem, pomoći će takvu molitvu: „Gospodine Isuse Kriste, pomozi mi da liječiti svoje tijelo kao hram i ispunite ga s hranom koji neće biti suvišno. Daj mi snagu da ispuni svoju želju i ja ću živjeti sretno do kraja života. Amen ".

Preporučuje se pročitati molitvu, ne samo hranu, ali u različito doba dana. Neki savjetuju da se hvala Bogu nakon obroka, i dalje drugi kažu o učinkovitosti molitve mršavljenje noću. Pronađite svoje molitve, na kojima će se temeljiti na svojoj duši i čitajte ga nekoliko puta dnevno. Paralelno s odbijanjem proždrljivosti, to će vam pomoći da biste dobili osloboditi od njegove bolesti.

Video: Molitve za mršavljenje

Video: gubljenje težine je najjača molitva

Video: Trenutak mršavljenja. Kao što riječ utječe na prekomjernu težinu №364

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Molitva zatrudnjetiMolitva zatrudnjeti
Molitva iz svih prokletstavaMolitva iz svih prokletstava
Molitva za Saint lukomMolitva za Saint lukom
Zavjera Vang mršavljenjeZavjera Vang mršavljenje
Snažan molitva od oštećenjaSnažan molitva od oštećenja
Najmoćniji molitva na mršavljenjeNajmoćniji molitva na mršavljenje
Molitva za Arkanđeo Mihael za zaštituMolitva za Arkanđeo Mihael za zaštitu
Molitva protiv zlih silaMolitva protiv zlih sila
Molitva za Arkanđeo MihaelMolitva za Arkanđeo Mihael
Međusobna ljubav MolitvaMeđusobna ljubav Molitva
» » » Dijeta Molitva