LadyVu.com

10 Načina da sebe i druge trening pokvariti

10 načina da se i drugi trening pokvariti

Ponekad pokvariti trening sami, a drugi postaje vrlo jednostavna, ne morate čak ni da ulože posebne napore. Za neke to ispada spontano i sa zavidnom postojanost. Donosimo vam top 10 načina na koji žene mogu učinkovito Razmazite se i drugi trening.

  1. „Ovi duhovi su savršeno pogodna za moj način sportova!” Najgore što možete učiniti je - da koristite parfem prije treninga. Što god može biti vaš besprijekoran okus preferencije, miris vjerojatno neće ugoditi svima. I nešto od toga mogu imati glavobolju. I neizbježno blagi miris znoja pomiješanog s čak najelitnijem parfema, malo je vjerojatno da ćete ukrasiti.
  2. „Antiperspirant miješati dopusta toksina u znoju!” Mnoge od djevojaka, nakon čitanja članaka na internetu pametan, odbijaju antiperspirant ne ometa izlučivanje znoja. Zamislite na trenutak, bez obzira na sve „okus” izašao iz sobe, ako svi koriste ovo pravilo! Prije nego posjetite teretanu ili aerobic uvijek koristite antiperspirant - to je bolje ako će biti lako sprej s vrlo tankim i ne jedak miris.
  3. „Zatvori prozor, hladno mi je!” Ako je soba užasno dosadan i klima uređaj ne radi, ne zbog straha od mučenja svi okupili uhvatiti hladno zahtjev za zatvaranje prozora. Bilo bi puno humanije, ako ćete samo ostati daleko od prozora. Za to, možete čak i malo prilagoditi Program obuke. Vjerujte mi, svjež zrak je vrlo važno za vrijeme vježbanja!
  4. „Samo se ne znoje!” Mnoge djevojke učiniti sve vježbe polako, bez opterećenja, tako da ni u kojem slučaju ne znoj, ne rumenilo, ne pokvariti kosu ... i služi loš primjer za druge djevojke. Ove vježbe ne daju nikakav učinak, trebate se uključe u opipljivom truda! Dakle, prihvatiti činjenicu da znojenje dok radite, to je normalno, što je više, pokazatelj dovoljnog opterećenja.
  5. „Ali vi u krivu!” Neki ljudi imaju tendenciju da se sve i uvijek daruju svoje vrijedne savjete. Vjerujte mi, ima trenera, a ako imate nitko ne ide, ljudi čine komentari samo ružno. U ekstremnim slučajevima, možete pristupiti trenera i pitati ga za pomoć osobi koja se ne može nositi.
  6. „Trener, jeste li sigurni da je moje pretplata je istekla?” Nositi tijekom treninga sa svojim osobnim problemima, preusmjeravanja trenera, vrlo ružne i sediment s takvim skandalima će ostati sa svima prisutnima. Svi postojeći problemi trebaju rješavati ni u razred, ili nakon, ali ne i za vrijeme.
  7. „Oh, zaboravio sam opet isključiti telefon!” Pogotovo kao zaboravljivost ometa nastavu poput joge, gdje vam je potrebno da se opustite i osjetiti mir. Ako vaš telefon, a zatim proizvodi trilera, to može djelovati sve super na živce, a vi ćete biti vrlo neugodno.
  8. „Ove kratke hlače i prozirni gornji pa idem!” Previše otvoreno odijevanje u teretani, što bi ih sve muški dio (oni se gleda na vas), cijeli ženski dio (oni ne osuđujem) te se omesti svaki sada i onda kamen na stavove drugih.
  9. „Neka glasnije ... i sada tiše ...” Ljudi koji svaki sada i onda pronaći grešku s kvalitetom, volumena glazbe na strašne zakona o okolnim živce. 10 načina da pokvariti vaše vježbanjeAko vam se ne sviđa glazba, možete snimati svoj pogon i ponuditi trenera.
  10. „Zašto skupljati kosu prije treninga? Ja ću ići s njom! " Lepršava kosa, pogotovo ako su jako dugo i ako su padati, nekretnina će biti neugodan za ljude koji su na exercisers i na podu. Osim toga, u takvom kosom brže nego Mara, a na kraju vježba izgleda vrlo neuredno. To je najbolje skupljati kosu u pletenicu.




Ovih 10 načina kako upropastiti sami trening, a drugi rade besprijekorno. Ako i dalje želite ostaviti dobar dojam o sebi, takve situacije treba izbjegavati.

Video: 9 neugodno greške koje žene pokvariti svoj život. Satya Das. 12/16/15

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako bi se zadovoljile u teretanu?Kako bi se zadovoljile u teretanu?
Nina Ricci „zelena jabuka”Nina Ricci „zelena jabuka”
Krema za stopala od znoja i mirisaKrema za stopala od znoja i mirisa
Kako da biste dobili osloboditi od miris znoja na odjeći?Kako da biste dobili osloboditi od miris znoja na odjeći?
Duhovi klimeDuhovi klime
Svježi parfemSvježi parfem
Duhovi horoskopski znakDuhovi horoskopski znak
Eliptični duhoviEliptični duhovi
Kako oprati mrlje od znoja?Kako oprati mrlje od znoja?
Standardna znači miris znoja: proučiti sve suptilnosti i nijanseStandardna znači miris znoja: proučiti sve suptilnosti i nijanse
» » » 10 Načina da sebe i druge trening pokvariti