LadyVu.com

Zelena kava: mišljenja o opasnostima

Zelena Kava recenzije štetan

Ako niste pokušali zelena kava, ali želite, potrebno je znati što je potencijalnu štetu ovaj proizvod. To je najbolje da ga učiti od mišljenja drugih ljudi koji su već iskusili učincima ovog proizvoda.

Štetna svojstva zelenog kave

U mnogim slučajevima riješiti, to je štetno ili korisno zelena kava mora se temeljiti na karakteristikama organizma. Ako imate neki od kontraindikacija, najvjerojatnije ti je ovaj proizvod će donijeti samo štetu. Kontraindikacije su:

  1. Glaukom.
  2. Tijekom trudnoće i dojenja.
  3. Hipertenzija.
  4. Osteoporoza.
  5. Proljev i druge poremećaje.

Ako imate nešto s ovog popisa, odgovor na pitanje da li pijenje zelenog kavu je loše za vas biti pozitivan.

Zelena kava: mišljenja o opasnostima

Mi smo odabrali recenzije koje pokazuju potencijal za štetu može donijeti potrošnju sirove kave.

„Nisam pomoći zelenu kavu. Što sam više piti, više bolestan, trpio tjedan dana i pao. Naravno, razumijem da neko vrijeme da je prerano očekivati ​​rezultate. No, tu je za njim zbog mučnine nije stvarno želite. Mnogi su uživali, a ja ne želim izgubiti težinu po ovoj cijeni "



Ekaterina, 25 godina, prevoditelj (Samara)


„Imam aparat počeo crijevnih problema. Dva puta dnevno mete. Sam ga bacio na treći dan, umorna. I nisam bio sav običan jedrenje, a zatim u cjelini ... "

Elena, 36 godina, voditelj prodaje (Ekaterinburg)


„Popio sam kavu, 4-5 šalice dnevno 3 tjedna, i tada sam bio stalno bolestan lijeva strana ispod rebara. Ne znam, možda je to pogoršanje gastritisa, možda zbog kave "

Marija, 41 godina, profesor (Kostroma)




„Ja pijem kavu gotovo mjesec dana na savjet prijatelja. Sve kao ništa, idite na aerobik, gubitka težine je postupno. Ovdje su samo neki zli postala razdražljiva cijelo vrijeme za sve šarana. Prije toga, nisam bio toliko. Ne znam je li to zbog činjenice da je taj aparat sam piti previše, a ja se ne sviđa okus, i da pauzu na okolne "

štetna od zelene kave

Svetlana, 28 godina, kadrovske poslove (Vologda)


„Imam nuspojava od samo mučninu. Kako piti, tako bolesna za 30-40 minuta, a onda kao ništa. Samo mučnina, povraćanja bilo koje i sve takve stvari. No, još uvijek neugodno. Možda zbog toga, samo gubljenje težine, hrana neće ići u takvom stanju "

Karina, 21 godina, student (Novosibirsk)


Kao opće pravilo, ako ste pažljivo kontraindikacija, i piti kavu u uputama previše komplicirano nuspojave ovog pića ne ...

Video: Zelena kava i đumbira recenzije

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Zelena kava: mišljenja liječnikaZelena kava: mišljenja liječnika
Zelena Slimming Kava: recenzijeZelena Slimming Kava: recenzije
Smršavite ako od sirove kave?Smršavite ako od sirove kave?
Kako napraviti zelenu kavu?Kako napraviti zelenu kavu?
Zelena kava: Negativne kritikeZelena kava: Negativne kritike
Nuspojave zelene kaveNuspojave zelene kave
Zelena Slimming Kava - podukaZelena Slimming Kava - poduka
Zelena kava: Istina ili mit?Zelena kava: Istina ili mit?
Zelena kava: mišljenja stručnjakaZelena kava: mišljenja stručnjaka
Zelena Slimming Kava: kontraindikacijeZelena Slimming Kava: kontraindikacije
» » » Zelena kava: mišljenja o opasnostima