LadyVu.com

Kako konfigurirati svoje tijelo protiv njega?

Kako postaviti tijelo protiv sebe

Postoji mnogo savjeta o tome kako izgubiti težinu, stavi sebe u red, i slično. To nije samo malo, zašto ne postoji savjet o tome kako razmaziti svoje tijelo i uzimajući masnoće? Mi smo odlučili popuniti tu prazninu i uvesti štetne savjete o tome kako prilagoditi svoje tijelo protiv sebe.

Približna dnevna rutina

Ovdje je primjer jednog dana života, a nakon toga vaše tijelo će biti u šoku, kao da za takav plan da i dalje žive u budućnosti, a onda nakon nekog vremena jednostavno ne znaju svoj odraz u ogledalu, ali i, možda, početi od njega strahovati.

  1. „Ljubav me tko sam ja” - moto svake djevojke, a ujedno je glavni naglasak na izrazu - je. Dakle, dati svoje tijelo signal koji je čekao većih promjena (ali ne na dobar način).
  2. Kako je lijepo upijaju krevet, a netko dobiva se ujutro raditi vježbe, neki čudni ljudi koji ne razumiju što život užitka. Kao rezultat toga, vi ste u snu i na vrijeme doručka tamo, tako da jedino preostaje - jesti sendvič u pokretu i piti jaku favorita kava sa šećerom.
  3. Na poslu, sjedite za stolom, a ne na spavanje nešto žvakati, pije meden soda. A dan je količina tekućine pijete, kako savjetuju nutricionisti 1,5 - 2,5 litara (ništa što nutricionisti govoriti o negazirana voda).
  4. Osiromašeni pauze možete otići na nekoliko načina:
    • otići do najbližeg fast-food i jesti tamo, i to u količini bi nadoknadio propušteni doručak;
    • naloga za isporuku hrane, dovoljno dobro za sve, to je vjerojatnije da će biti velik i zadovoljavajući pizzu ili čak dva.
  5. Odlazak na posao sigurno će morati ići na slatki dućan i kupiti za sebe par ukusnih kolača s kremom. Kao rezultat toga, kada dođe doma, ako se osjećate tako umorna da kuhati nešto jednostavno ne može, i želje. Žurno pripremiti poluproizvoda i postavljen ispred televizora jesti, jer u svakom slučaju ne može propustiti svoje omiljene TV serije.
  6. I tako svaki dan. Vikend praktički ne razlikuje od svakodnevnog života, osim što još više neaktivnosti i kalorija, manje kretanja plus dopustiti sebi da se nešto od pića, nakon svih vikend!


Što je rezultat?

Na taj način, život vas dovesti svoje tijelo u mirovanju, neće biti postavljen na rad za dobro, i počinje proces samouništenja. Kao rezultat toga - dodatnu težinu, celulitis, nezdravi i neprivlačan izgled kao lice će biti akne, kosa postati krhki, nokti počinju stratificirati. Dakle, ono što je u stvari princip „Voli me tko sam ja”, ali principi se ne mogu mijenjati.

Što učiniti?



Kao što možete vidjeti, možete očekivati ​​najbijednijim posljedice, ako ćemo slijediti ovaj loš savjet, pa naravno, bolje je učiniti suprotno.

Sada premotati vrijeme unatrag i pogledati kako bi zapravo trebao izgledati pravom dan.

  1. Ujutro je bolje probuditi pola sata ranije raditi vježbe koje će vam pomoći da biste dobili poticaj energije za cijeli dan. Još jedan plus je da možete imati doručak, na primjer, to može biti zobene pahuljice, voće i jogurt. Također ćete imati vremena za kuhati večeru, da ga uzme sa sobom.
  2. Na poslu, pokušati kontrolirati što piti i jesti, bolje dati prednost negazirana mineralna voda. U vrijeme ručka nije potrebno izvoditi u brzoj hrani, jer se kuha večeru, a oni ga odveli iz kuće.tvoje tijelo protiv sebe To je najbolje ako je komad kuhane pileća prsa, povrće, salata ili kuhano povrće, a za desert par omiljenih plodova.
  3. Povratak kući kuhati ukusna i zdrava večera, kao što su riba, salate, pura, sir, sok i voće.
  4. Ne zaboravite da vrijeme za posjet teretani, redovito vježbanje će poboljšati svoje stanje i vanjske i unutarnje.

U svim tim nastojanjima tijelo će vam zahvaliti i izraziti ga savršeno stanje zdravlja, zdravlja i zapanjujući izgled. Sada moramo izabrati što je to što želite i početi pratiti odabrani životni plan.

Video: Kako možete voljeti sebe. Preporuke Louise Hay

Video: Kako prevladati strah od borbe

Video: volim svoje tijelo - težinu, gube na težini, izgubiti težinu # # bredyeyts pavelpozdnyakov

Video: Kako postaviti sebe za uspjeh i sreću?

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Zašto trening ne daje rezultate?Zašto trening ne daje rezultate?
Tajne zdravog vitkostiTajne zdravog vitkosti
Varanje dijeta: natašte dan prijevaraVaranje dijeta: natašte dan prijevara
Koliko mogu izgubiti na težini ako ne jesti poslije 6?Koliko mogu izgubiti na težini ako ne jesti poslije 6?
Koliko dugo trebam raditi za izgubiti težinu?Koliko dugo trebam raditi za izgubiti težinu?
Kako izgubiti težinu ispravno i učinkovito?Kako izgubiti težinu ispravno i učinkovito?
Kako povećati snagu volje?Kako povećati snagu volje?
Kako početi gubitka težine kao kod kuće?Kako početi gubitka težine kao kod kuće?
Ovo je zanimljivo: fitness s doručkom - dobar početak danaOvo je zanimljivo: fitness s doručkom - dobar početak dana
Vrijeme za izgubiti težinuVrijeme za izgubiti težinu
» » » Kako konfigurirati svoje tijelo protiv njega?