LadyVu.com

Kako kuhati grašak?

kako kuhati grašak

Kuhanje grašak - proces vrlo teško, ali treba vremena i zahtijeva specifična znanja. Kako kuhati grašak i kako to učiniti pravo - brine mnoge ljubavnice. Idemo shvatiti ovu vitalnu pitanje.

Kako kuhati grašak?

sastojci:

  • suhi grašak - 0,5; v.
  • filtrirana voda - 205 ml;
  • sol - na okus;
  • maslac - '15

priprema

Grašak temeljito oprati ukloniti žitarice od prašine i prljavštine. Zatim ga natopljena 6 sati i onda opet oprati. Tava sipati vodu sipati pripremljeni grašak i kuhati proizvod na niskoj temperaturi dok ne bude spremno, miješajući svakih 10 minuta. Dodati malo soli kašu na kraju, i obučen s komadom maslaca krema.

Kako brzo kuhati grašak bez namakanja?

sastojci:

  • suhi grašak - 1.;.
  • Voda - 2 v.
  • luk, mrkva - na upit;
  • začini.

priprema



Evo još jedan način da se kuhati grašak bez namakanja. Mahunarke su dobar oprati, preliti u lonac i napunite vodom. Mi smo ga stavi na čir i lagano spojiti. Ovaj postupak se ponavlja nekoliko puta, a zatim smanjite vatru i mučili sve dok kuhanu kašu. Dodati malo soli jelo neposredno prije kraja kuhanja. Kako bi se poboljšala okus graška kaša, možete odmah ga kuhati s lukom i mrkvom.

Kako kuhati grašak u multivarka?

sastojci:

  • suhi grašak - 205 g;
  • filtrirana voda - 1,5 v;.
  • maslaca (biljna), - na okus;
  • sol - na okus.

priprema



Grašak, pere, mi nekako tuđ krhotine i natopljena 2 sata. Zatim spojiti vodu sipati Multivarki krupica u posudu i napunite hladnom vodom. Zatvorite poklopac i odaberite program „kaljenjem”. Mi izložiti timer na 2:00, i na kraju dodati malo soli jelo na okus i odjeven s maslacem ili uljem.

Kako kuhati grašak u mikrovalnoj pećnici?

sastojci:

  • slomiti suhi grašak - 205 g;
  • maslac - 35 g;
  • svježe povrće - opskrba
  • kako kuhati grašak u mikrovalnoj pećnici
  • začini.

priprema

Trgovac poprsja ostataka, ispere nekoliko puta i napunite hladnom vodom. Zadržavamo grašak za 2 sata namočiti, a zatim izlio tekućinu i pomak žitarice u staklenoj zdjeli. Napunite ga opet s čistom vodom, pokriti s poklopcem i staviti u mikrovalnu pećnicu. Mi izložiti maksimalnu snagu i drži se 30 minuta. Nakon ove sezone sa kaša začina, staviti komad maslaca i vrhnja mix. Šaljemo jelo za 15 minuta u mikrovalnoj pećnici, a zatim služio za stolom, urešeni nasjeckanim začinskim biljem.

Video: Kako kuhati grašak za ribolov iz Mihailoviča

Video: Kako kuhati grašak za ribolov Karp (i nametnuti na udicu)

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Grašak pudingGrašak puding
Recept graška kaša u multivarkaRecept graška kaša u multivarka
Kako kuhati juha od graška sa suhim mesom?Kako kuhati juha od graška sa suhim mesom?
Kako kuhati juha od graška s mesom?Kako kuhati juha od graška s mesom?
Goroshnitsu kako kuhati?Goroshnitsu kako kuhati?
Kako kuhati graška kaša na vodi?Kako kuhati graška kaša na vodi?
Kako kuhati slanutak?Kako kuhati slanutak?
Prženi grašakPrženi grašak
Kako brzo kuhati grašak za juhu?Kako brzo kuhati grašak za juhu?
Kako kuhati grašak?Kako kuhati grašak?
» » » Kako kuhati grašak?