LadyVu.com

Ella Sukhanov izgubio 10 kg?

Kao Ella Suhanova izgubio 10 kg

Ella Sukhanov - sudionik TV projekta "Dom-2". Djevojka ima prilično visok - 175 cm, ali teži 56 kg. Prema modela i sportaša, to nikada nije bio pun i da nema problema s pretežak, ali u određenom razdoblju svog života znao malo izgubiti ne može povrijediti. Ella Sukhanov izgubio 10 kg, će se raspravljati u ovom članku.

Kako sam izgubio 10 kg Ella Sukhanov?



U razgovoru za novinare poznatih publikacija „Dom-2”, djevojka je rekao da je mladić bio angažiran u tenisu, ali danas je sport nije posljednje mjesto u svom životu. On smatra da njegov glavni formulu za uspjeh i potiče sve one koji imaju problema s težinom, redovito vježbanje. Oni koji su zainteresirani kako tankom Ella Sukhanov od kuće-2 je reći da model nema nikakve posebne prehrane ili hrane sustav. Ona jednostavno ne jede masno, pržena i slatka. Meso i riba odabrati niske masnoće sorti i na pari, pečena ili kuhana.

velika vrijednost Ella izgubila 10 kgTo daje fermentirane mliječne proizvode, jer to je garancija dobrog zdravlja i idealne djela probavnog trakta. Oni koji su zainteresirani, kao Ella smršavio za čak 10 kg, treba odgovoriti da su proizvodi s najvećom kalorija djevojka pokušava jesti ujutro. To je osobito vrijedi za sve vrste „vkusnyashek” i slatkiša, koje su uzor, kao i sve žene, još uvijek se dopušta s vremena na vrijeme. Nakon 16,00 večer dođe, a sportaš ne mogu priuštiti ništa više. U pravilu, to je ograničeno na svjetlo salate, plodova mora ili sir.



Budite sigurni da pijete puno tekućine, jer voda je osnova svega. Voće i povrće Ono zauzima jedno od glavnih mjesta u svojoj prehrani, a ona samo ih grize između obroka.

Video: Kako sam izgubio 10 kg

Video: Kako sam izgubio 10 kg? Moja priča: Ja distribuirati MAGIC PINKIKAK izgubiti na težini?

Video: ona je izgubila 10 kg za 2 tjedna. Video je o tome kako sam izgubila 10 kg za 2 tjedna.

Video: Kako izgubiti težinu 10 kg za tjedan dana ??? Moje iskustvo i savjete

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kalorijska sadržaj mesaKalorijska sadržaj mesa
Koliko je tanka Aliana Gobozov?Koliko je tanka Aliana Gobozov?
Koliko je tanka Marina Afrikantov?Koliko je tanka Marina Afrikantov?
Kako tanka Yabbarov?Kako tanka Yabbarov?
Kaskadersha, ozlijeđen na setu „Resident Evil”, dao je intervju za novinareKaskadersha, ozlijeđen na setu „Resident Evil”, dao je intervju za novinare
Koliko je tanka Nastya Kamensky?Koliko je tanka Nastya Kamensky?
Kako izgubiti težinu „7 latica” na dijeti?Kako izgubiti težinu „7 latica” na dijeti?
Neobično ime za mačkeNeobično ime za mačke
Predsjednički dijetaPredsjednički dijeta
Koliko je tanka Elle Sukhanov?Koliko je tanka Elle Sukhanov?
» » » Ella Sukhanov izgubio 10 kg?