LadyVu.com

Kako početi gubiti na težini, a ne slomiti?

početi gubiti na težini i ne razbiti

Svi mi ponekad dođe na ideju za početak gubitka težine, ali kako održati dijetu i ne budi ne znam svakog od nas. Naravno, to učiniti bez svoje omiljene jela i proizvoda, kao što su muffins ili čokolada nije lako. Ne off dijeta, možete, ako postoji motivacija. Razmislite o tome zašto vam je potrebna - staviti na novu haljinu, što je 2 veličine premali da pokaže na plaži u bikiniju otvoren, ili jednostavno kako bi poboljšali svoje samopoštovanje. Glavna stvar - dobar poticaj.

Nekoliko jednostavnih pravila koje počinju gubiti na težini i ne razbiti



Ni u kojem slučaju ne može ići na dijetu drastično. Prvo moramo pripremiti, pokušajte barem jednom tjedno, ograničiti se na hranu, smanjiti unos masnoća, pokušati eliminirati iz prehrane u slanoj, meden i visoke kalorijske hrane. To će se vrlo malo vremena, shvatit ćete da se početak gubitka težine i ne puca nije tako teško kao što se može činiti na prvi pogled.

  1. Odlučite što želite izgubiti na težini. Razmislite o tome što vaš život će se promijeniti nakon ovoga. Pokušajte se staviti u riječi na papiru, njegovoj svrsi, i stalno ponovno čitati svoje bilješke.
  2. Razmislite o prehrani, a ne kao kaznu već kao sredstvo za postizanje cilja.
  3. Prije nego što idete na dijetu i ne razbiti, razviti svoj osobni dnevnu rutinu i strogo pridržavaju. S jedne strane to pomaže vam da se naviknete na samodiscipline. S druge strane - ima pozitivan učinak na vaše fizičko stanje.
  4. Povežite se s istomišljenicima, i još bolje, početak gubitka težine, zajedno s nekim, djevojke, sestre. Osjetite da niste sami u tome.
  5. Rasporedi konkurenciju, natjecateljski duh za mnoge je dobar poticaj za postizanje ciljevi.


Osim toga, preporuča se konzultirati s endokrinologa. On će vam reći da li imate kontraindikacije do mršavljenja, savjetovati kako da ugodite u prehrani. To će pomoći da se razvije pravu prehranu i ne budi u isto vrijeme. Uostalom, izgubiti na težini što je potrebno ispraviti, kako ne bi sebe i svoje zdravlje povrijediti.

Video: oko gubitka težine i suši tijelo

Video: 5 bodova o tome kako motivirati sebe i ne zamarajte se

Video: Kako započeti gubitka težine

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako izgubiti težinu - kako početi?Kako izgubiti težinu - kako početi?
Kako naštimati do gubitka težine?Kako naštimati do gubitka težine?
Kako bi se izgubiti težinu kod kuće?Kako bi se izgubiti težinu kod kuće?
Ja ne mogu izgubiti težinu - što učiniti?Ja ne mogu izgubiti težinu - što učiniti?
Kako početi gubiti na težini?Kako početi gubiti na težini?
Kako bi se ići na dijetu?Kako bi se ići na dijetu?
Dijeta Kim Protasov: opis, povratne informacije i rezultatiDijeta Kim Protasov: opis, povratne informacije i rezultati
Kako ići na dijetu, ako nemate volje?Kako ići na dijetu, ako nemate volje?
Kako izgubiti težinu kod kuće?Kako izgubiti težinu kod kuće?
Kako početi gubitka težine kao kod kuće?Kako početi gubitka težine kao kod kuće?
» » » Kako početi gubiti na težini, a ne slomiti?