LadyVu.com

Đumbir za mršavljenje: recenzije

Đumbir za mršavljenje

Mnoge žene koriste đumbir kao začin u njihovim kulinarskim remek-djela, ali danas se ne radi o tome. Ponuda napraviti još jedan nevjerojatan korištenje đumbira - za mršavljenje. Vi shvatiti da su informacije koje pročitate je istina, i da đumbir za mršavljenje stvarno pomaže, ovdje su mišljenja, ali najprije nekoliko savjeta.

Savjet

  1. Ako želite izgubiti težinu, onda morate smanjiti količinu hrane koja se konzumira, a to umanjiti apetit. Ovdje je savjet vrlo jednostavan - za pola sata prije jela, popiti đumbir čaj za mršavljenje. Osim činjenice da jedu manje, što će ubrzati vaš metabolizam.
  2. Mnogi nakon što su prvi kušali ovaj čaj ide vruće, ali to je sasvim normalno. Postoji jedna preporuka - početi s malim dozama.
  3. Đumbir je izvrstan lijek za celulit, jer vam štedi od masti i zaglađuje kožu.
  4. Ovaj osvježavajući napitak je najbolje ne piti velike količine pred vrijeme za spavanje, kao i ti ići na spavanje je teško.
  5. đumbir u prahu za mršavljenje manje učinkovite svježeg korijena.

Recenzije

Da bismo razumjeli istinitost informacija, našli smo osobe koje su imale učinke đumbira za mršavljenje i dati vam svoje mišljenje:

„Odavno je čuo da je đumbir je dobar za zdravlje, ali nije znao što to može biti da izgube težinu. Dakle, slijedeći preporuke, vidio sam đumbir piće i izgubila 7 kg, a osim toga, ukazana liječnička curi nos. "

Elena, 26 godina, liječnik-terapeut (Noginsk)


„Ne vjerujem dok ne pokuša, iako je potrebno naviknuti na đumbir i malo gorak, a okus, ali rezultat je vrijedan, minus 10 kg. Nikad nisam mislio da je samo od čaja, bez ikakvog otpora trening možete izgubiti prekomjernu težinu. Ja bih preporučio, nećete požaliti. "

Oksana, 31, programer (Belgorod)




„Ne znam, sjedio sam na đumbir više od mjesec dana, ali nije pričekati barem neke rezultate koji me razočarana, ali i zato što je okus samog đumbira mi nije baš ugodno.”

Galina, 38 godina, pedagog (Kirovograd)


„Kupnja na tržište povrća i slučajno vidjela neki korijen je prodavačica rekla da je đumbir. Budući da sam imao hladno, a ja sam znao da đumbir pomaže u takvim slučajevima, i odmah kupio korijen u večernjim satima u termos kuhanog napitka koji je započeo piti svaki dan. Dakle, ne samo da mogu dobiti osloboditi od svojih problema s nosom, tako da sam smršavila i, neočekivano, na 9 kg. "

Sabrina, 39 godina, redatelj (Vladimir)

„Kad vaš stil života mi dosta proizvoda ukloniti ili smanjiti porcije i težina je smanjena, bez puno truda, jer imam jako dobar metabolizam. Kad sam opet trebao baciti par kilograma, odlučio sam provesti eksperiment sa zloglasnim đumbira i nije primjetiti nikakve rezultate. Uzeo 3 tjedna - uzalud ".



Svetlana, 30 godina, masera (Komsomolsk)


„Nisam iznenađen rezultatom, a ne kap bez sumnje, jer je đumbir zna gotovo sve. Njegova uporaba ne može biti dovedena u pitanje, i uvijek sam sebe dovesti u formu uz njegovu pomoć. Naravno, ako ne odmaknuti od hladnjaka, đumbir ne pomaže, au normalnoj, zdravoj prehrani za mršavljenje, dodajući da je dijeta đumbir. - učinkovito i djelotvorno "

Vladislav, 28 godina, nadzornik (Moskva)


„Dugo vremena privikavanja na neobičan okus, ali na kraju je pao u ljubavi s ovom divnom korijen duše i tijela, a sve nakon Đumbir za mršavljenje mišljenjakako pomoću nje resetirati nesretan 10 kilograma za 2 mjeseca. Sada đumbir - neizostavan sastojak za pripremu kave ili čaja nije samo za mene, ali idlya cijelu obitelj ".

Tatjana, 33, konobar (igrama)


Đumbir nam je došao sa Votoka, kao što je poznato, tu je postotak ljudi prekomjerne težine je jedna od najnižih na svijetu. Na temelju toga, u suradnji s pregleda može se zaključiti da je đumbir je učinkovit za mršavljenje, ali pod vlast kulture, ne-jedenja, i još, najmanje fizičke aktivnosti. Kada se konzumira kilograma kolača RFQ sokovi, đumbir nemoćan kao i svaki drugi alat za mršavljenje.

Video: Kako izgubiti težinu 10 kg za tjedan dana za mršavljenje Ginger recept kiseli đumbir

Video: Gubitak težine uz pomoć čaja đumbira

Video: đumbir čaj za mršavljenje mišljenja [Slimming Tea Komentari]

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Korisne od đumbira?Korisne od đumbira?
Kako kuhati đumbir za mršavljenje?Kako kuhati đumbir za mršavljenje?
Đumbir dijeta za mršavljenjeĐumbir dijeta za mršavljenje
Đumbir za mršavljenje kod kuće - receptĐumbir za mršavljenje kod kuće - recept
Đumbir smjesa mršavljenjeĐumbir smjesa mršavljenje
Korijen đumbira za mršavljenje: receptKorijen đumbira za mršavljenje: recept
Kako uzimati đumbir za mršavljenje?Kako uzimati đumbir za mršavljenje?
Đumbir čaj - kontraindikacijeĐumbir čaj - kontraindikacije
Pijte đumbira za mršavljenjePijte đumbira za mršavljenje
Recept za đumbir čaj za mršavljenjeRecept za đumbir čaj za mršavljenje
» » » Đumbir za mršavljenje: recenzije