LadyVu.com

Fitness klase

fitness klase

Zdrav način života ne mora početi u ponedjeljak, a ujutro. Jutarnja fitness klase pružaju vam cijeli dan, a ne samo vedrinu i dobar apetit za doručak, ali i ubrzana metabolizam, što je ključ brzog pohudeniya.Nado priznati fitness trening kod kuće - to je jedina šansa većina žena uvijek biti u formi i izgledati odlično. Problem jednom - da prevladaju svoju lijenost.



Taj isti pristup svojim porocima tražiti za sebe, a mi vam nudimo motivirajuće entuzijazam fitness vježbe za izgubiti težinu u jutarnjim satima.

vježbe

  1. Udahnite, izdahnite.
  2. Kaša stopala kružnim pokretima, ruke na pojasu.
  3. Stopala zajedno, koljena zgnječiti u kružnim pokretima.
  4. Noge razmaknute, kružnim pokretima od kuka.
  5. Dinamički naginje na stranu.
  6. Rotacija ramena naprijed i natrag.
  7. Kaša vrat naginje naprijed, natrag, desno, lijevo.
  8. Izvođenje čučanj: noge ramena width apart, ruke na čučanj povući, uzima dah, ispraviti svoje noge, ruke, povratak u bedro, odiše. Mi radimo 30 puta.
  9. Iskorak prema naprijed - natrag ravno, noge savijene pod pravim kutom, pritisnite napeti koljeno ne proširi izvan čarapa. Provedite 35 puta.
  10. Iskorak u stranu - noga se izdvaja, prijenos njezine tjelesne težine, zavoja, povući drugu nogu i izravnajte. Mi smo dobili gore u ravnim nogama, udarci na drugu stranu. Mi radimo 30 puta.


drill press - klasičan komad fitness kod kuće. Da li bilo koje tijelo diže, gledati tako da je tisak bio stalno napeta ili ćete ići gore zbog inercije pokreta. Samo se koncentrirati na trbušne mišiće.

  1. Ležati na podu, koljena savijena, donjeg dijela leđa pritisnuta na podu, penjati se na tijelo i izvučeni ravne ruke između koljena. Exhales u porastu i inhalirati na putu prema dolje. Mi radimo 30 puta.
  2. Baca jednu nogu u koljenu od drage noge, ruke iza glave u bravi, vraća se pritisne na kat, u leđa ne savijati. Nasuprot lakat do žičare tijelo privlači koljena podignute noge na izdisaju. Izvođenje 20 puta i promijenite nogu.
  3. IP - leži na podu, ruke uz tijelo, stopala s poda i povucite prema gore na izdisaju. Na njima udisaju i zavoja opušta, ne gubi do kraja. Na noge ustati raskinuo zdjelicu. Mi radimo 15 puta.
  4. Push-up prozore s koljenima - spuštamo na dah, ustati na izdisaju. Leđa ne savijati ruke direktno ispod ramena. Povući.
  5. Poza ukrasi - stajati 1 minutu. Tijelo počiva na nožnim prstima i rukama. Ruke i noge proširena, pritisnite široka i leđa ravna.
  6. Sežu do djeteta držanje.

Video: Može naškoditi fitness klase?

Video: Teretana kući fitness. Skup vježbi

Video: Prvi koraci Grupa №26! Trening fitness instruktori grupa vježbe. Dinamičko zagrijavanje.

Video: fitness video poduka, fitness klase kod kuće

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Joga kod kućeJoga kod kuće
Klasična Punjenje Darja LisichkinKlasična Punjenje Darja Lisichkin
Kako čučanj, izgubiti na težini?Kako čučanj, izgubiti na težini?
Anna kurkurina - vježbe snageAnna kurkurina - vježbe snage
Gimnastika za starije osobeGimnastika za starije osobe
Fitness za lijeniFitness za lijeni
Vježbe za slikeVježbe za slike
Joga s Kareena KHARCHINSKYJoga s Kareena KHARCHINSKY
Skup vježbi s preskakanje užetaSkup vježbi s preskakanje užeta
Fitness s Cindy CrawfordFitness s Cindy Crawford