LadyVu.com

Pileći bedra - recept

pileća bedra recept

Fried Chicken bedra - to je jedan od najpopularnijih, ukusnih i hranjivih obroka. Pileće meso obogaćen s puno masti i proteina. To je vrlo korisno za one koji su dijeta, kao i malu djecu. Također, piletina je jako brzo za pripremu i lako probavljiva.

Kako kuhati pileća bedra? Postoji mnogo različitih načina izrade ovog proizvoda nezamjenjiv. Možete napraviti punjena pileća bedra, kuhati pileća bedra u kiselim vrhnjem i gljivama. Izbor je na vama. Krenimo od početka.

Punjene pileće bedra

sastojci:

  • Luk - 1; PC.
  • brašna - 1 žlice. žlica;
  • krema - 300 ml;
  • gljiva - 200 g;
  • Sir - 50 g;
  • pilećih bedra - 4 kom.,
  • sol, začini, začinsko bilje - na okus.

priprema

Kako kuhati pileća bedra s gljivama, uzeti gljive (šampinjona bolje), čisto i izrezati ploče. Pržene u ulju 10 minuta. Luk moj, čist i izrezati na polutke. Dodati gljive, sol, papar na okus i kuhati ovu smjesu ispari sve tekućine. Uzmi obrađene pileći bedrima i lagano podižemo svoje kože. Punjena bedro naše gotove luk i gljive punjenje, natrljajte sa soli i stavite na nauljeni pečenje. Mi smo stavili u prethodno zagrijanu na 200 stupnjeva i peći oko 40 minuta. Za 5 minuta dok se ne kuha, izvadi punjene bedra, prelijte kiselim vrhnjem i pospite naribanim sirom na grubo ribež. Mi poslati naš jelo u pećnici 10 minuta. Mi smo dobili spreman flavorful pileća bedra s vrhnjem, pospite začinskim biljem i poslužite.

Fried Chicken bedra



Svi, bez izuzetka, su zainteresirani za to pitanje, ali ono što će pržiti piletinu bedrima koje su dobili sočan, hrskav, kora topi u ustima? Evo kako!

sastojci:

  • pilećih bedra - 4 kom.,
  • češnjak - 1 kom;.
  • Sir - 100 g;
  • pasta od rajčice - 1 žlica. žlica;
  • majoneza - 1 žlice. žlica;
  • zelje - za ukras
  • sol i papar - po želji.

priprema

Uzmi pileća bedra, i opere pod tekućom vodom. Ako odjednom su s vama u smrzavanja, to će morati pričekati cijeli odmrzavanje ili otopljavanje u mikrovalnu. Ni u kojem slučaju ne natapanje bedra u vrućoj vodi jer je proizvod gubi sve svoje korisne osobine. Dugi nož pažljivo izrezati kralježnice, ako je, pokušajte da ne oštetite meso na glavnom dijelu. Ako su perje, treba iščupati ili pali.

Sada možete se pojaviti mariniranja piletine bedra. Da biste to učinili, uzeti malu zdjelu, utrljajte češnjak sitno, dodajte sol i papar na okus. Sve dobro miješati, a obučen u paradajz paste.



Utrljajte ravnomjerno s mješavinom naše pilećeg bedra i pohraniti ih u plastičnu vrećicu. Mi to učiniti nekoliko punctures i otpustite sav zrak. Mi smo stavili u hladnjak i ostavite marinirati 60 minuta. Nakon 40 minuta, piletine rasporediti malu količinu tekućine marinada, i postao mnogo tanji. Ponekad je potrebno da ekstrakt sadržaj vrećice i promiješati meso bolje vlaženje na sve strane.

kuhati pileća bedra

Pan staviti na štednjak. Izlije malu količinu biljnog ulja. Širenje pile bedro i pržiti preko srednje topline na svakoj strani -7 5 minuta do zlatno smeđe. Onda smo smanjiti vatru i pržiti našim bedrima dok kuhani 25-30 minuta, ovisno o njihovoj veličini.

Pomiješajte naribani sir s majonezom i dodati sitno nasjeckani češnjak. Ravnomjerno podmazati svaki bedra kuhani češnjak smjesu. Pokrijte posudu s poklopcem i dozharivaem naše jelo za 10 minuta. Pržena jelo s umakom od sira je spreman. Baš kao što smo odgovorili na pitanje kako pržiti pileća bedra! Uživajte u jelu!

Video: Recepti: Pileći bedra u umaku od rajčice

Video: Recept - žaru piletina bedrima

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Pileći noge s gljivamaPileći noge s gljivama
Kako kuhati pileća bedra?Kako kuhati pileća bedra?
Bijela juha od gljivaBijela juha od gljiva
Piletina u umaku od vrhnja u taviPiletina u umaku od vrhnja u tavi
Pileći bedra u pećniciPileći bedra u pećnici
Piletina s gljivama u pećniciPiletina s gljivama u pećnici
Kako ukusno kuhati pileća bedra?Kako ukusno kuhati pileća bedra?
Pileća prsa s gljivamaPileća prsa s gljivama
Punjene pileće nogePunjene pileće noge
Bedra u pećniciBedra u pećnici
» » » Pileći bedra - recept