LadyVu.com

Što se može zamijeniti šećer s pravilnom prehranom?

ne zamijeniti šećer s pravilnu prehranu

Većina nutricionisti se slažu da je potrebno smanjiti broj šećer u prehrani. Ali ne svatko može odustati, čak i zbog zdravlja i lijepe figure. Da ne morate se mučiti i potpuno odustati od slatkiša, morate znati što možete zamijeniti šećer uz pravilnu prehranu. Pogotovo jer postoji niz mogućnosti za rješavanje ovog problema.

Kao šećer može se zamijeniti s mršavljenja?

Najčešće, stručnjaci preporučuju onima koji su dijeta, kupiti sladilo, kao što stevije, aspartam ili saharin, koji se mogu kupiti u gotovo svakoj apoteci. Ali to je samo jedna verzija onoga što se može zamijeniti šećer u prehrani. Ništa manje korisno koristiti med ili javorov sirup. Mogu se dodati u čaj ili kavu, zasladiti svoje zobene pahuljice ili poboljšati okus švapski sir. Vitamini se nalaze u ovim proizvodima su vrlo korisne za one koji ograničava unos kalorija.



Sada ćemo govoriti o tome što se proizvodi mogu zamijeniti šećer u proizvodnji različitih prehrambenih ili pečenje složenaca. Naravno, za ove namjene možete koristiti nadomjestke za šećer, i rekao med i javorov sirup. Ali postoji takva mogućnost, kao što je sušeno voće. Dodano u skute puding, oni mogu učiniti više ukusna i slatka, ali sam jelo je puno korisniji.

Je li moguće zamijeniti šećer fruktoza?



Mnogi ljudi ne znaju da li je ispravan rješenje je jesti tijekom dijeta fruktoze. Stručnjaci na umu da to ne bi trebalo biti učinjeno. To je prirodni zaslađivač, što je korisno za ljude, ali to nipošto nije nemoguće koristiti za one koji su pretili.

Fruktoza se pretvara u mast brže od šećera, tako da promjena nije razumno.

Video: Moji pravilnu prehranu: kupuju proizvode. Moja prehrana. Kao što sam mršavljenju i održavanju težine

Video: Pitanja i odgovori Alex Kovalkova. O juhe, gubitka težine, čokolade i omiljenih filmova.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Zaslađivač Rio - koristi i šteteZaslađivač Rio - koristi i štete
Nadomjestak za šećer?Nadomjestak za šećer?
Kalorija šećeraKalorija šećera
Stevija dijabetesStevija dijabetes
Stevia - koristi i šteteStevia - koristi i štete
Šećer šteteŠećer štete
Što se može zamijeniti sol?Što se može zamijeniti sol?
Med u prehraniMed u prehrani
Barovi mršavljenjeBarovi mršavljenje
Fruktoza dojenjeFruktoza dojenje
» » » Što se može zamijeniti šećer s pravilnom prehranom?