LadyVu.com

Pravilna prehrana

točna dijeta

Mi smo navikli na činjenicu da je potrebno imati doručak u jutro, jedva otvarajući oči (mnogo učiniti, iako je doručak se nije svidjelo). Također smo uspješno naviknuti na činjenicu da je nakon „prve” potrebno je jesti „drugi” (kao što je nakon takvog „ručak” za povratak na radno mjesto i učinkovito plug - ne raspravlja). Pa, ja sam sladokusac u večernjim satima za opuštanje - ovu naviku lako možemo zamisliti sebe posađeno.

Postavlja se pitanje - gdje je ne? Što je dobro, a što je bitno štetan i kako saznati istinu? Nećemo kopati u takvom dubokom, filozofske spekulacije - pričajmo o hrani, točnije, o pravilnom načinu rada bez patetike.

Koliko puta?



Znamo iz djetinjstva da je ispravan dobra prehrana - to je doručak, ručak i večera. Kasnije, mnogi su se i grickalice, te je drugi odveo doručak i ručak (u ime mršavljenja, naravno). U stvari, većina nutricionisti, još uvijek sklon vjerovati da su obroci bi trebali biti oko pet - doručak, ručak, večera, popodnevni snack, večera. Osim toga, u jednakim vremenskim razmacima - 2-3 sata.

kalorijske jela



Zdrava i pravilna prehrana podrazumijeva sukladnost s normama, pravilima higijene hrane. Dijelovi se konzumira tijekom dana bi trebao odgovarati njihovom namjenom:

  • Doručak (prvi i drugi) - 25% od dijeta, prvi treba da se sastoji od sporih ugljikohidrata i proteina, ručak - dio vlakana.
  • Ručak - 35%, te pusti jedan dio masti, osnovne dnevne doze proteina i ugljikohidrata za spore razgradnje;
  • ručak - 15%, slatko zub može uživati ​​desert, mršavljenje voće i jogurt dio;
  • Večera - 25%, dugoročne asimilacije proteina je najbolje, švapski sir, (Za račun noć će aktivno apsorbira kalcij, započeti proces regeneracije i masnoće spaljivanja).

Idealna količina vremena provedenog na obrok - to je oko 20-30 minuta. To je koliko vremena je potrebno za pojavu osjećaja sitosti i kvaliteta žvakanje proizvoda.

Video: Lekcija 5: Pravilna prehrana i spavanje

Video: Pravilna prehrana regulira težinu i produljuje život. Savjetovanje? [email protected]

Video: Kako dijeta za mršavljenje ili debljanje? https://okaybeauty.ru/

Video: Pravilna prehrana. Hrana za pravilnu prehranu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Grah dijetaGrah dijeta
Meni mršavljenje 10 kgMeni mršavljenje 10 kg
Švedski dijetaŠvedski dijeta
Što jesti za doručak?Što jesti za doručak?
Proljetna dijetaProljetna dijeta
Što bolji način je da za doručak?Što bolji način je da za doručak?
Dijeta za jetru - meni za svaki danDijeta za jetru - meni za svaki dan
Dijeta potraživanjaDijeta potraživanja
Bean dijeta za mršavljenjeBean dijeta za mršavljenje
Što jesti za doručak uz pravilnu prehranu?Što jesti za doručak uz pravilnu prehranu?
» » » Pravilna prehrana