LadyVu.com

Cezar Roll - recept

Cezar rola recept

Caesar „roll - a sve je to popularno omiljeno jelo brze hrane. No, lako možete pripremiti sami! Ne vjerujete mi? Idemo saznati s vama danas kako kuhati Cezar kotrljati kući i iznenaditi svoje najmilije ukusna i zdrava jela.

Cezar Roll - recept

sastojci:

  • pileća prsa - 100 g;
  • tortilla s pšeničnog brašna 1 - PC.
  • Romano salata - okus;
  • Parmezana - 10 g;
  • žumanjka - 3 kom;.
  • biljno ulje - 150 ml;
  • Tabasco umak - 1 ml;
  • Češnjaka - 2 režnja;
  • srdela - 1 kom;.
  • limuna - 1 češanj;
  • . Sweet senf - 1 TSP;
  • sol i papar - po želji.

priprema

Kako pripremiti Caesar role? Pa krenimo s umakom kuhanje. Njegovi recepti postoji toliko mnogo, ali ćemo razmotriti s vama najviše klasična i čest. Češnjak očistite mikser i melju zajedno s inćunima, dodajte sol, mljeveni crni papar, žumanjci slomiti, staviti malo slatko i senf, još uvijek mućenje mikserom, lije tanki mlaz biljno ulje. Postupno, težina će se početi zgušnjavati. Zatim dodamo tabasco, iscijediti sok od kriške limuna, miješa i ostavi da uliti na sobnoj temperaturi. Od izbor sastojaka se dobije oko 150 ml umaka. Sada pripremite marinadu za meso. Za ovu soja sos mix s tekućim medom, dodati stisnutu kroz češnjak tiska, promiješati i sipati dobivenu smjesu na pileća prsa. Davanje i marinirana mesa stoji 30 minuta. Zatim smo ga prebaciti na pleh, podmazan, i pecite u pećnici na 200 stupnjeva, u načinu konvekcije, točno 25 minuta! Meso treba izaći vrlo nježan i sočan.



Pa, to je izašao? Zatim kuhati dalje. Mi smo dobili tortilja, malo ugrijemo ga u pećnicu na tortilla nije bila suha i krhka uvijanjem roll. Listovi svježeg salate mina, obsushivayut i sira utrljati na malom ribež. Topla tortilja lagano ulje Caesar preljev, stavi van salata lišća, izrezati na proizvoljnim komada prsa, pospite parmezanom na okus i čvrsto uvijen. Sada smo pomak rolu na list papirom za pečenje, pokriti gornji drugu i staviti u kontakt roštilju oko 10 sekundi. Ako nemate takav roštilj, ne brini prije vremena, samo koristiti grill tavi. Da biste to učinili, zagrijati ga dobro, stavi preko role, nježno stisnuo ruku, samo pričekajte 10 sekundi, izvadite iz tave i izrezati dijagonalno! To je sve, Cezar rola kod kuće je spreman i možete uživati ​​u svoje ukusan okus i aromu.

Cezar Roll kući

sastojci:

  • pita - 1 kom;.
  • rajčice - 2 kom.,
  • krastavci - 2 kom.,
  • umak od sira, majoneza - za izabrati iz.

Za Nuggets:

  • pile - 200 g;
  • krušne mrvice - 100 g;
  • majoneza - okus;
  • Cezar rola za kuhanje
  • Jaje - 1 kom.

priprema

Kako napraviti domaći Caesar role? Moj pileći file, obsushivayut i izrezati na tanke male štapiće. Žbukom im unaprijed pripremljenu marinadu i drži 30 minuta. Za pripremu marinada, mix majoneze s pilećim začin. Zatim umočite štapiće u jaja i krušne mrvice i prže u biljnom ulju 3 minute sa svake strane do zlatno smeđe.



Nakon Nuggets požara, mi ih prebaciti na papirnati ručnik da upije višak ulja. Ako je takvo myasko zhirnovato za vas, pogledajte na ostalim receptima, koje kako kuhati grumenje.

Zatim prijeđite na pripremi Caesar roll. Uzmi lepinju, mi premazati umakom od sira (može se zamijeniti umak od Cezar) I staviti na vrh kuhanih nuggets, narezane krastavce i rajčice. Pažljivo zamotajte sve nadjev i poslužite.

Video: Cezar rola (recept)

Video: Kako napraviti Caesar Roll McDonalds

Video: Cezar role [Recepti Bon Appetit]

Video: Vruće pecivo. Recept role u tempura.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Salata s croutonsSalata s croutons
Salata s senfomSalata s senfom
Umak od inćunaUmak od inćuna
Salata sa srdelamaSalata sa srdelama
Umak za koziceUmak za kozice
Klasična Cezar salata s piletinom - jednostavan receptKlasična Cezar salata s piletinom - jednostavan recept
Cezar salata s piletinom i croutonsCezar salata s piletinom i croutons
Cezar salata s rajčicamaCezar salata s rajčicama
Cezar preljevCezar preljev
Role sa piletinomRole sa piletinom
» » » Cezar Roll - recept