LadyVu.com

Vježba remen

vježbe remen

Slažem se, što bi bilo drago raditi cijelo tijelo sa samo jedne vježbe. Naravno, tko bi odbio od toga, ali to je - je nerealno? Vježba remen - to je tek vrlo vježbe koje će osigurati pravilan napon za sve mišićne skupine, ili gotovo svim skupinama. U ovom članku, mi ćemo razmotriti koristi daska vježbe, kao i njegov izbor.

korist

Da bi se razumjelo ono čudo bili smo sami uskraćeni prije, te bi trebao, za početak, zamislite što mišići rade u planke.V bar imamo o nekoliko točaka potpore - od dva do četiri. Dva boda - to je vježba bočni daska, četiri - standardni u sklonih-up. Ukupno, držimo svoje tijelo na prstima i na rukama, odnosno, raditi barem noge i ruke.



Kada je remen zateže cijelu prednju površinu mišiće nogu, i to tako da početnici će protresti vidljivo u tom položaju. Što se tiče ruku, u vježbi su uključeni biceps, triceps i deltoids.

Ako komplicirati traku, podižući noge, počet će raditi na tele mišiće i stražnjicu. Dakle, realno je da se pumpa za nekoliko tjedana zavidne zaobljene stražnjice, i dobiti osloboditi od masnoća teladi.

Na vrhu, bar je također terapijska vježba: uključuje lumbalne mišiće, vratne kralježnice i ramena. To je, bar - to je univerzalna vježba za prevenciju osteoartritisa, kao i načinu bolova nakon dugog, sjedeći radni dan.



Jedno od osnovnih pravila, koje ćete naučiti u nastavku, kada ste pročitali, kako to učiniti vježbe remen uvlači u želucu. Planck je već pridonosi mršavljenja, ali nakon što sam sudjelovao u želucu, kao da ga zapinjanje na kralježnici, što će dodatno povećati napetosti u trbušne mišiće. Rade ravno, ukošene i bočne mišiće. Dakle, prije svega, vježbe remen posebno dizajniran za tisak.

vježbe

Postoje mnogi oblici remena: na sklopljenih ruku, uspravila, s podignutom rukom ili nogom, kao i na strani. Mi strip zajam-maraton i obavljati sve vrste bara fantazije.

  1. Pa, onda, neka je zadubiti u praktične strane od najboljih vježbi za mršavljenje, to jest, trake!
  2. Mi smo započeli sa zagrijavanjem: postati naglasak leži i savijati kukove, kao da su mi počinju predstavljati kobru. Sada popeti, podizanje zdjelice iznad glave i popustio u leđa. Dinamički tempo kreće iz jednog položaja u drugi 10 puta.
  3. SP - daska predstavljati na ravnim rukama. Prebaci težinu s jedne strane na drugu stranu zagrijavanja mišića.
  4. Komplicira: prijenos težine na stranu, a zatim legao na jednoj, a zatim na drugoj strani, uvijanje.
  5. SP - držanje remen, kopča za noge savijen pod njegovim prsima i povucite ga okomito prema gore, podigavši ​​natrag. Mi nositi na 6 puta pješice.
  6. SP - remen, uzeti jedan korak natrag s desnom nogom, uzimajući svoju desnu ruku na pod i ravnanje preko glave. Idemo natrag na SP, pa 6 puta po strani.
  7. Izvođenje uvijanje dizanje ruku i pao, postavljanje pozornice ruku pazuh. Izvođenje naizmjenično na obje strane.
  8. ležao smo na njegovoj strani, počiva na podlaktice i donje strane stopala, lakat direktno ispod ramena. Mi ustati, povlačeći natkoljenice i podizanje gornje strane, a zatim se pridruže noge, spusti ruku i butina spuštaju do poda. Izvođenje na obje strane.
  9. Između vježbi možete napraviti pauze od deset sekundi, a da pritom zadrže pojednostavljeni položaj nosač s koljena savijena. Osim toga, nakon treninga imat ćete protresti mišiće ruku, nogu i tiska. Nakon toga, većina koji su pravi, trening snage, preporuča se učiniti istezanje, za opuštanje mišića.

Video: masnoće spaljivanja vježba vježba na traci trake

Video: Vježba daska ili kako napraviti čeličnu umrijeti kod kuće

Video: Top 5 uobičajene greške u izvršavanju PLATE

Video: Remen Vježba: Kako / Yak stajati na plantsі?

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Vježbe za leđa kod kućeVježbe za leđa kod kuće
Vježbe za sve grupe mišićaVježbe za sve grupe mišića
Na saldo vježbiNa saldo vježbi
Vježbe s utezima za ženeVježbe s utezima za žene
Slimming PlanckovaSlimming Planckova
Skup vježbi s utezima kod kućeSkup vježbi s utezima kod kuće
Vježba za bicepsVježba za biceps
Vježba bočno trakeVježba bočno trake
Vježbe za mišiće noguVježbe za mišiće nogu
Istezanje za početnikeIstezanje za početnike