LadyVu.com

Slimming doručak

doručak Dijeta

Možda svi Sjećam se govoreći: „Jedi doručak sebe, večera podijeliti s prijateljem, večeru dati neprijatelja.” Prema tom načelu, žive većina sportaša, nutricionista, i, naravno, pristalice zdravog načina života, čime se popularizira prehrambene isključivo proizvode biljnog i životinjskog podrijetla.

U ovom članku, mi ćemo otići malo zapostavljena ručak i večeru, a razgovor će se posvetiti ručkove, odnosno Doručak, reci kako kombinirati hranu i što jesti za izgubiti težinu.


Doručak za mršavljenje

Mnogi liječnici odavno prestala tvrditi da je uravnotežen doručak će pomoći u rješavanju problema prekomjerne tjelesne težine, a nedostatak hranjivih tvari za tijelo. Što mogu reći, ako ti „imaju doručak” metabolizam za 5% prosjeka intenziteta. I veliki plus - to je ono što sve jede na jutarnji obrok u potpunosti pretvoriti u energiju. Mislim da ste sazreli pitanje: „A koliko bi trebao biti doručak na dodatne kalorije nisu nakupljenih u tijelu”. Srećom, imate do 10 sati. Do tada, možete pojesti pola svoje dnevne kalorije, a preostali „pola” nježno distribuirati cijeli dan, ne zaboravljajući da je tabu je vrijeme 2-3 sata prije spavanja.



Nakon što je utvrđeno da je niske kalorijske dijeta za doručak ne odgovara, mi ćemo razgovarati s vama o najpovoljnijih proizvoda. Naravno, to je žitarica, voća i mliječnih proizvoda. Na primjer, neke obitelji u inozemstvu za dugo vremena staviti u svoju prehranu kao što je produkt žitarica. Na internetu su mnogi sasvim kontradiktorne informacije o njihovoj upotrebi, ali je bolje dati prednost konvencionalne žita. To je 100% prirodni i korisni.

Protein kao razarača težine

Isto tako, alternativa žitarica može napraviti uobičajene kajganu za doručak. Ranije se smatralo da jedenje jaja u jutarnjim satima, pomaže u povećanju kolesterola. Sada je to mit odavno otjerao. Biolozi su potvrdili da je u jajima nije loš kolesterol, što dovodi do taloženja plaka na stijenkama krvnih žila. No, američki znanstvenici proveli su eksperiment u kojem su ljudi koji koriste bjelanjak za doručak, gube na težini 65% brže od onih koji nisu. Tako već imamo dva načina za diverzifikaciju svoje jutarnje prehrane. Na stolu - ugljikohidrata i proteina u tijelu - 90-60-90. Usput, protein koji se nalazi u jajima, može se naći u drugim proizvodima. Tako barem korisno - svježi sir, sir, riba, govedina i piletina. Tako da razne „lica”.

vruće doručak



Ne želim da se oko i činjenica da je korištenje kave za doručak. Mnogi od nas, dame, ograničena na jutarnji obrok samo za kavu. A to je, naravno, nije točno. Kao što je gore spomenuto, puni doručak je gorivo za naše tijelo. Osvježavajući napitak ujutro može biti šalicu zelenog čaja i dobro pivo kava. Glavna stvar je da je ne pretjerati sa samo dnevnog doziranja. Uostalom, sve što se može reći, ali je premašila doza kofeina u tijelu samo da će ojačati svoj apetit, i sve naše govoriti o niske kalorijske doručakDoručak za mršavljenje će se smanjiti na nulu. I mi sigurno ne želite.

Pravilno doručak za mršavljenje

Dakle, sve što jedemo - ogleda se vizualno. To je u redu da oni govore: „Mi - to je ono što jedemo.” I s pravom kombinacijom hrane i hrane za životinje vrijeme, možemo postići savršen sklad duše s tijelom.

Ne zaboravite također da je gubitak težine - to je samo matematička formula: što vam je potrebno da se spali više nego što troše. U ovom važnom ulogom dati pravilan doručak i da ne zaboravimo o fizičkom opterećenju.

Video: Doručak za mršavljenje. Kako stvarno treba jesti za doručak za izgubiti težinu? [Galina Grossmann]

Video: Dijeta doručak

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Niske kalorijske doručakNiske kalorijske doručak
Sushi-dijetaSushi-dijeta
Žumanca za doručak za izgubiti težinuŽumanca za doručak za izgubiti težinu
Meni od nutricionista Svetlana FUSMeni od nutricionista Svetlana FUS
Što možete jesti za doručak?Što možete jesti za doručak?
Proljetna dijetaProljetna dijeta
Što bolji način je da za doručak?Što bolji način je da za doručak?
Zdrav doručak za izgubiti težinuZdrav doručak za izgubiti težinu
Zdravi doručak za gubljenje težineZdravi doručak za gubljenje težine
Dijeta za jetru - meni za svaki danDijeta za jetru - meni za svaki dan
» » » Slimming doručak