LadyVu.com

Kako jesti u postu za izgubiti težinu?

kako jesti za izgubiti težinu u post

Prema nutricionisti, post je vrlo korisno. Držeći se toga, možete očistiti tijelo od toksina. No, često, neki su zainteresirani u činjenici kako jesti u postu da izgube težinu.

Izbornik uzorak u post

Jedan tjedan posta, možete izgubiti težinu 1-2 kg. Važno je piti puno tekućine - vodu, čaj (zeleni, crni i biljni), i šipka juha.



Procijenjeni dnevni meni u post: Doručak - dio lean proso kaša s dodatkom bundeve i jabuka, i šalicu čaja. Ručak - juha od povrća s minimalnom količinom krumpira, salata od svježeg kupusa, luka i mrkve. Snack - dio krumpira s gljivama pirjano voće bez šećera. Večera -tushenaya repa i mrkva i luk, nekolicina brusnice i čaj.

Ljudski Prehrana u post

Post uključuje apsolutnu isključenje iz prehrane svih vrsta mesa, peradi, mlijeka i mliječnih proizvoda, ribe, jaja i životinjskih masti. To je ono što vam je potrebno jesti u uredu, na bolje, ali u pravilu, bačen s težinom vraća s osvetu u prva dva tjedna nakon što jede nemasno hrane. To se može izbjeći, ako ne i oštro natrag na teške masne hrane.

Pitate se kako jesti za vrijeme posta za izgubiti težinu, važno je shvatiti da je pravilna prehrana je postala navika. Uštedite lik dopustiti odbacivanje pržene i pušili hrane, ograničiti sol i šećer, kao i usklađenost Split jela - ne manje od 6 puta dnevno u malim obrocima.



Post, morate pažljivo pratiti kalorija jela: kuhano i sirovo povrće je bolje nadopuniti žitarice, koje su bogate ugljikohidratima korisna, dobro apsorbira u tijelo. Budući da tijekom korizme je gotovo u potpunosti isključena iz izbornika kako jesti za vrijeme posta za izgubiti težinuživotinjski proteini, može nadoknaditi njihov nedostatak, obogaćujući dijeta soju i druge mahunarke. Protein soje ima sastav aminokiselina su vrlo blizu protein, koji je sadržan u životinjskim proizvodima. Osim toga, nakon preporuča više od odmora i šetnje na svježem zraku. Uz ovaj organizam lakše prenijeti nedostatak proteina.

Usput, za one koji su zainteresirani kako jesti u poziciji da gube na težini, to je napomenuti da je pravilan ustroj vlasti ne samo da će dobiti osloboditi od dodatnih kilograma, ali će doprinijeti normalizaciji krvnog tlaka, poboljšava rad jetre i žučnog mjehura.

Video: Lidija Ionov - kako jesti post

Video: Prehrana, post, gubitka težine! umjetnost Život

Video: Prehrana, post, mršavljenje | umjetnost Život

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta za trudnice po danuDijeta za trudnice po danu
Svetlana TAF: dijeta za tjedan danaSvetlana TAF: dijeta za tjedan dana
Kremlj dijeta - jelovnik za svaki danKremlj dijeta - jelovnik za svaki dan
Heljda dijeta - jelovnikHeljda dijeta - jelovnik
Jednostavna dijeta za brzo mršavljenjeJednostavna dijeta za brzo mršavljenje
Vegetarijanski meni za tjedan danaVegetarijanski meni za tjedan dana
Dijeta u postDijeta u post
Učinkovita dijeta za 2 tjednaUčinkovita dijeta za 2 tjedna
Dijeta za jetru - meni za svaki danDijeta za jetru - meni za svaki dan
Odvojeni hrana - izbornikOdvojeni hrana - izbornik
» » » Kako jesti u postu za izgubiti težinu?