LadyVu.com

CrossFit programa

CrossFit programa

CrossFit - trenira sa vlastitom težinom. CrossFit program je vrlo popularan među obučenih ljudi koji ili žele diverzificirati trening u dvorani, ili ne bude u mogućnosti da biste dobili u teretanu, studija kod kuće.





Mi ćemo provoditi program doma CrossFit: Tri krugovi 8 vježbi, odmora između vježbi od 1 do 3 minute. Sve ovisi o stanju zdravlja i fizičke kondicije odvijanja programa CrossFit vježbe.

vježbe

  1. „Burpee” - počevši od stajališta sjedi ovdje ide prestati lagati, ovamo - stop sjedi, gurnuo ruke od poda, i iskočiti iz vrha s pamukom. Provedite 10 puta. Ostala - obratite pažnju na vrijeme od nekoliko minuta do tri.
  2. Zračni čučnjevi - tjelesne težine na petama, laktovima kukova natrag, savijanje kuka, koljena zavoja i savijati u struku, a ruke su izvučeni prema naprijed. Zdjelica se spušta ispod razine koljena rasti u exhalation SP. Mi radimo 30 puta.
  3. Iskorak naprijed i sa strane - juriti natrag, ispred koljena pod pravim kutom, popeti, iste nogu iskorak u stranu. Mi rasti i alternativni iskorak naprijed i dalje, prvo na desnu nogu 20 puta, a zatim lijevu. Koljeno - pod pravim kutom, zdjelica se povukli, želuca u, druge ruke, tjelesnu težinu na petama.
  4. Ups s koljenima - ruke na struku, što položaj klečanje. Podignite desnu nogu, druga noga zateže i uspravi. Onda ćemo se vratiti na koljena, prvo lijevo, pa desno. Izvođenje 20 puta na nozi.
  5. Push iz položaja naglasak leži - obavlja 20 puta. Izdahnite u porastu, leći na pod u potpunosti.
  6. Sita ili podiže tijelo - obavljati u ležećem položaju. Koljena savijena, ruke podignite, a zatim izdahnite uspone i dodiruje dlanove stopala. Mi radimo 30 puta.
  7. Svijeća - natrag legla na pod, podignite noge okomito, stavio ruke ispod stražnjice, ramena i glava otpasti. Na izdisaju, nježno otkinuti lavor s poda i povucite prstima prema stropu. Mi radimo 30 puta.
  8. letva - vježbe za sve mišićne skupine. Postanite fokus leži na podlaktici, zdjelice popraviti, zategnuti trbuh, leđa ravna, leži na podu čarape. Stojimo na 30 sekundi.

Video: Hrvanje CrossFit - program za razvoj izdržljivosti i snage

Video: Program za CrossFit treninzi

Video: CrossFit - Razina 1 Lunchbreak Vježba s Jasonom Khalipa i Austin Stack

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
CrossFit: Program obukeCrossFit: Program obuke
Vježba u teretanu klaseVježba u teretanu klase
Tabata treningTabata trening
Fizički sustav obuke za snažan duhFizički sustav obuke za snažan duh
Set vježbi za trudniceSet vježbi za trudnice
Vježbe za koordinacijuVježbe za koordinaciju
Cipele za CrossFitCipele za CrossFit
Vježbe za CrossFitVježbe za CrossFit
Vježbe kod kuće za mršavljenjeVježbe kod kuće za mršavljenje
Kružni trening za spaljivanje mastiKružni trening za spaljivanje masti
» » » CrossFit programa